MMA PLNajnowszeFAME MMAFAME MMA 19: Transmisja stream online – gdzie oglądać?

FAME MMA 19: Transmisja stream online – gdzie oglądać?

PPV FAME MMA 19 już 2 września w Tauron Arenie! Największa federacja freak-fightowa w Europie nie zwalnia tempa. Czeka nas 10 emocjonujących pojedynków. Będzie się działo! Galę FAME MMA 19 będzie można oglądać wyłącznie w systemie PPV. Gdzie oglądać galę? Cena za transmisję? Mamy dla was wszystkie potrzebne informacje, aby nie ominąć tego wydarzenia.

FAME MMA 19 PPV
Foto: FAME MMA

FAME MMA 19 wyłącznie w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

FAME MMA 19: Gdzie oglądać?

Walka wieczoru – Arkadiusz Tańcula vs. Amadeusz „Ferrari” Roślik. Spory konflikt, duży ładunek emocjonalny i jeszcze większa presja, żeby zwyciężyć. Możemy się spodziewać świetnego widowiska, szczególnie że w klatce zobaczymy Amadeusza, który potrafi być nieprzewidywalny. Lepiej nie mrugać, bo może być po wszystkim.

Co-Main Event, czyli pojedynek dwóch czołowych streamerów na polskim Twitchu. Z jednej strony młody wilk, z drugiej zaś stary wyga. Marcin Majkut bił się już dwukrotnie i dwukrotnie wracał z tarczą. Z kolei „Franio” ma za sobą jeden pojedynek, w którym pokonał „Paramxila” przez nokaut w pierwszej rundzie. Czas, żeby jeden z nich poznał gorycz porażki.

Kolejna walka to rewanż za starcie sprzed kilku miesięcy. Alberto Simao i Paweł Tyburski ponownie staną w szranki, i tym razem to Simao spróbuje utrzeć nosa swojemu rywalowi. Czy mu się uda? Dowiemy się niebawem.

Ciekawe zapowiada się konfrontacja Sebastiana Fabijańskiego z „Filipikem”. Marcinek wyraźnie nie trawi swojego rywala, czemu daje upust w trakcie programów czy konferencji. Choć Sebastian dostał srogie lanie w pierwszym boju, to dalej budzi zainteresowanie swoją nietypową postacią, która dodaję kolorytu dziewiętnastej gali organizacji FAME.

Pojedynek, na który wszyscy czekają z wypiekami na twarzy. Piotr Szeliga kontra Marcin Wrzosek. Można rzec, że to walka dobra ze złem. Kibice oczekują upokorzenia Szeligi, a Wrzosek zmazania plamy po pierwszym starciu. Nie chcecie tego przegapić!

Jedyna walka pań zapowiada się arcyciekawie. Rzadko zdarza się, aby do oktagonu wychodziły tak zbudowane kobiety. Która z nich wygra? Cholera wie, ale z pewnością emocji nie zabraknie.

FAME MMA: Cena, ile kosztuje?

Gala FAME MMA 19 jest dostępna w dwóch pakietach cenowych. Pakiet BASIC za 34,99, który obejmuje dostęp do transmisji live w jakości 720p oraz możliwość odtworzenia gali przez 48 godzin po skończonym wydarzeniu. Decydując się na pakiet PREMIUM za 39,99, otrzymamy dostęp do transmisji live w 1080p (FULL HD), możliwość odtworzenia gali przez okrągły tydzień oraz dostęp do czterech materiałów pt. Training Day – dzień z życia zawodnika FAME.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis