MMA PLNajnowszeUFCUFC on ESPN+ 73: Kennedy Nzechukwu potężnymi kolanami zdemolował Iona Cutelabę [WIDEO]

UFC on ESPN+ 73: Kennedy Nzechukwu potężnymi kolanami zdemolował Iona Cutelabę [WIDEO]

Kennedy Nzechukwu (11-3) na początku drugiej rundy rozbił Iona Cutelabę (16-9-1, 1 N/C) w walce wieczoru gali UFC on ESPN+ 73 w Las Vegas.

UFC on ESPN+ 73 Kennedy Nzechukwu

Jako pierwszy mocno trafił Cutelaba. Mołdawianin postanowił pójść w klincz. Trzymał klamrę za plecami przeciwnika i starał się obalić. Nzechukwu odwrócił się przy siatce, ale po chwili wylądował na plecach. Przez moment Cutelaba był nawet w dosiadzie, ale stracił pozycję. Wciąż był jednak na górze. Nzechukwu wstał jednak wciąż był trzymany przez przeciwnika. Cutelaba przy siatce popisał się ładnym rzutem. “The Hulk” trzymał głowę oponenta i zadał kilka ciosów. Nzechukwu i tym razem jednak się wyswobodził. W końcówce rundy Cutelaba kilkoma stompami dewastował jeszcze śródstopie rywala.

Dobrze mocnymi ciosami drugą rundę zaczął Cutelaba. Potem Mołdawianin nadział się jednak na potężne kolano. Mołdawianin wyraźnie to odczuł i okazało się to początkiem jego końca. Nzechukwu ponownie trafił kolanem i zasypał rywala gradem ciosów. Sędziemu nie pozostało nic innego jak przerwać pojedynek.

“African Savage” odniósł drugie z rzędu zwycięstwo przed czasem.

Zobacz także:

Znamy przyczyny śmierci Rafała Moksa

To jest bardzo przykra wiadomość dla fanów Rafała Moksa (11-8). Dziś pojawiły się o śmierci popularnego ”Kulturysty”. Dziennikarz Daniel Trzepacz na twitterze zamieścił wpis, w którym przedstawiono przyczynę śmierci weterana KSW.

Paweł Pawlak nad Mamedem Khalidovem! Zmiany w oficjalnym rankingu po KSW 76! Widzieliście?

Federacja KSW zaktualizowała swoje oficjalne rankingi po minionej gali KSW 76, która w miniony weekend odbyła się w Grodzisku Mazowieckim. Z jednej z najważniejszych zmian dowiadujemy się tego, że Paweł Pawlak znalazł się nad legendarnym Mamedem Khalidovem.

Lil Masti mistrzyni FAME MMA kończy karierę! Znamy powód! Co wy na to?

Aniela Bogusz niewątpliwie najlepsza freak fighterka w mieszanych sztukach walki poinformowała w mediach społecznościowych o zakończeniu kariery. Popularna ”Lil Masti” w ostatnim pojedynku została królową freak fightów. Nie wiemy jednak co w tym momencie z pasem FAME MMA. Niewykluczone, że o trofeum ponownie powalczy Marta Linkiewicz, a kto będzie jej przeciwniczką? Tu pojawia się wiele pytań.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis