MMA PLNajnowszeKSWPaweł Pawlak nad Mamedem Khalidovem! Zmiany w oficjalnym rankingu po KSW 76

Paweł Pawlak nad Mamedem Khalidovem! Zmiany w oficjalnym rankingu po KSW 76

Federacja KSW zaktualizowała swoje oficjalne rankingi po minionej gali KSW 76, która w miniony weekend odbyła się w Grodzisku Mazowieckim. Z jednej z najważniejszych zmian dowiadujemy się tego, że Paweł Pawlak znalazł się nad legendarnym Mamedem Khalidovem.

Paweł Pawlak nad Mamedem

KSW wczoraj opublikowało swoje aktualne rankingi. W zestawieniu jest kilka istotnych zmian.

RANKINGI KSW

Pierwsza poważna zmiana to umieszczenie Pawła Pawlaka w miejsce pierwszego pretendenta do tytułu wagi średniej, kosztem Mameda Khalidova. Łodzianin o pas ma walczyć w kwietniu 2023 roku, najprawdopodobniej ze zwycięzcą starcia Tomasz Romanowski vs Radosław Paczuski.

Inne zmiany dotyczą zestawienia w wadze półśredniej. Tam awans o cztery pozycje (na 2. miejsce!) zanotował Artur Szczepaniak. Zawodnik ten także jest brany pod uwagę w kontekście walki mistrzowskiej, a Federacja KSW ma na tacy podane zestawienie Bartosiński vs Szczepaniak.

Poza tym, Salahdine Parnasse, czyli posiadacz tymczasowego pasa mistrzowskiego wagi lekkiej znalazł się na pierwszym miejscu w rankingu wagi lekkiej.

W wadze koguciej na drugie miejsce wśród pretendentów awansował Zuriko Jojua.

Zobacz także:

Odpowiedź na protest złożony po walce Toma Breese’a z Pawłem Pawlakiem na gali KSW 76

Po gali KSW 76, która odbyła się 12 listopada 2022 roku w Grodzisku Mazowieckim, wpłynął protest złożony przez sztab Toma Breese’a dotyczący zakończenia walki Anglika z Pawłem Pawlakiem i możliwości zakończenia pojedynku przez nielegalne uderzenia w tył głowy.

KSW: Artur Szpilka jest już po operacji! Kiedy powrót do klatki?

Wczoraj pojawiły się złe informacje. Artur Szpilka (2-0) ze względu na kontuzje nie jest w stanie wystąpić dwudziestego pierwszego stycznia na gali XTB KSW 78 w Szczecinie. Nie wiemy czy w tej sytuacji jego starcie z utytułowanym kick-boxerem Arkadiuszem Wrzoskiem zostaje przełożone w czasie. Popularny ”Szpila” musiał poddać się operacji.

Pierwszy wywiad z Murańskim w szpitalu! ”Muran” komentuje słowa Żołnierza Legii Cudzoziemskiej!

Jacek Murański w rozmowie z naszym portalem skomentował ostatnie słowa Żołnierza Legii Cudzoziemskiej. ”Muran” zapewnia, że nigdy nie robił nic pod przymusem i, kiedy uzna to za stosowne, to przedstawi publicznie swoją historię.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis