MMA PLNajnowszeFAME MMALil Masti mistrzyni FAME MMA kończy karierę! Znamy powód!

Lil Masti mistrzyni FAME MMA kończy karierę! Znamy powód!

Aniela Bogusz niewątpliwie najlepsza freak fighterka w mieszanych sztukach walki poinformowała w mediach społecznościowych o zakończeniu kariery. Popularna ”Lil Masti” w ostatnim pojedynku została królową freak fightów. Nie wiemy jednak co w tym momencie z pasem FAME MMA. Niewykluczone, że o trofeum ponownie powalczy Marta Linkiewicz, a kto będzie jej przeciwniczką? Tu pojawia się wiele pytań.

Masti

Podczas FAME MMA 15 doszło do wyczekiwanego rewanżu pomiędzy Anielą Bogusz, a ”Linki Master”. Pojedynek dostarczył sporo emocji. Podopieczna Przemysława Szyszki nie pierwszy raz udowodniła, że zrobiła naprawdę znaczy postęp w stójce. Reprezentantka Uniq Fight Club zaskoczyła, bowiem nie korzystała ze swojej największej broni jaką jest parter. Ostatecznie ”Lil Masti” po 3-rundach wygrała niejednogłośną decyzją sędziów. Głosy po walce były podzielone. Wielu kibiców nie zgadzało się z werdyktem. W tej sytuacji mówiło się o potencjalnej trylogii.

Lil Masti podjęła decyzje!

Aniela Bogusz wspominała już o tym nie tak dawno. Teraz stało się, to faktem. ”Lil Masti” w mediach społecznościowych poinformowała, że kończy swoją przygodę z mieszanymi sztukami walki. Powód? Jednym z głównych jest chęć założenia rodziny ze swoim długoletnim partnerem.

Całe wideo poniżej:

32-latka odnotowała cztery pojedynki w MMA i jeden na szalonych zasadach ”Lethwei” z Kamilą ”Zusje” Smogulecką. Aniela pas FAME MMA zdobyła już w debiucie, gdzie błyskawicznie zastopowała Martę Linkiewicz. Długo musieliśmy czekać na następna starcia ”Lil Masti”. Powrót nastąpił na Fight Exclusive Night 34, gdy w 17-sekund odprawiła Adę Śledź, a następnie przed czasem pokonała byłą mistrzynię świata w boksie – Ewę Brodnicką.

Zobacz także:

KSW: Artur Szpilka jest już po operacji! Kiedy powrót do klatki?

Wczoraj pojawiły się złe informacje. Artur Szpilka (2-0) ze względu na kontuzje nie jest w stanie wystąpić dwudziestego pierwszego stycznia na gali XTB KSW 78 w Szczecinie. Nie wiemy czy w tej sytuacji jego starcie z utytułowanym kick-boxerem Arkadiuszem Wrzoskiem zostaje przełożone w czasie. Popularny ”Szpila” musiał poddać się operacji.

Przegrana w High League spowoduje zwolnienie w KSW? Damian Janikowski zabiera głos!

Damian Janikowski w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim został zapytany czy przegrana w freakowej organizacji spowoduje zwolnienie w KSW. Janikowski zapewnia, że nie dostał ultimatum, które było w przypadku Marcina Wrzoska. Przypomnijmy, że ”Polish Zombie” pożegnał się z organizacją Maćka Kawulskiego oraz Martina Lewandowskiego po przegranej na punkty z Kasjuszem ”Don Kasjo” Życińskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis