MMA PLArchiwumKSWZnamy przyczyny śmierci Rafała Moksa

Znamy przyczyny śmierci Rafała Moksa

To jest bardzo przykra wiadomość dla fanów Rafała Moksa (11-8). Dziś pojawiły się o śmierci popularnego ”Kulturysty”. Dziennikarz Daniel Trzepacz na twitterze zamieścił wpis, w którym przedstawiono przyczynę śmierci weterana KSW.

Moks

Już od jakiegoś czasu mówiło się o potencjalnym powrocie Moksa do klatki. Były plany, aby była to walka z Kacprem Koziorzębskim w organizacji KSW – co się ostatecznie nie udało.

Moks ostatni zawodowy pojedynek odnotował w maju 2016 roku, gdy na 35 edycji największej organizacji na świecie jego ręka powędrowała do góry. ”Kulturysta” niejednogłośną decyzją sędziów pokonał Roberta Radomskiego.

Znamy przyczynę

Dziennikarz Daniel Trzepacz na twitterze udostępnił informacje o przyczynach śmierci Rafała Moksa.

KMP Szczecin – w dn. 18.11.2022r. o godz. 05.50 w Szczecinie przy ul. 9 Maja 1 ujawniono leżąco na ziemi ciało Rafala Moks (były zawodnik KSW), lat 36, zam. Warzymice. W toku przeprowadzonych czynności ustalono, że prawdopodobna przyczyną zgonu jest skok z wysokości.

Moks to przede wszystkim były mistrz prestiżowej organizacji M-1 Global. 36-latek na swoim koncie ma osiem pojedynków w największej organizacji w naszym kraju.

Zobacz także:

Paweł Pawlak nad Mamedem Khalidovem! Zmiany w oficjalnym rankingu po KSW 76! Widzieliście?

Federacja KSW zaktualizowała swoje oficjalne rankingi po minionej gali KSW 76, która w miniony weekend odbyła się w Grodzisku Mazowieckim. Z jednej z najważniejszych zmian dowiadujemy się tego, że Paweł Pawlak znalazł się nad legendarnym Mamedem Khalidovem.

Lil Masti mistrzyni FAME MMA kończy karierę! Znamy powód! Co wy na to?

Aniela Bogusz niewątpliwie najlepsza freak fighterka w mieszanych sztukach walki poinformowała w mediach społecznościowych o zakończeniu kariery. Popularna ”Lil Masti” w ostatnim pojedynku została królową freak fightów. Nie wiemy jednak co w tym momencie z pasem FAME MMA. Niewykluczone, że o trofeum ponownie powalczy Marta Linkiewicz, a kto będzie jej przeciwniczką? Tu pojawia się wiele pytań.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis