MMA PLUFCUFC on ESPN 23: Jiri Prochazka znokautował Dominicka Reyesa fenomenalnym obrotowym łokciem![WIDEO]

UFC on ESPN 23: Jiri Prochazka znokautował Dominicka Reyesa fenomenalnym obrotowym łokciem![WIDEO]

Jiri Prochazka (28-3-1) w niezwykle efektowny sposób znokautował Dominicka Reyesa (12-3) w walce wieczoru gali UFC on ESPN 23 w Las Vegas.

Reyes zaczął pojedynek od kopnięć, dobrze trafiał pod prawym łokciem przeciwnika. Prochazka starał się uderzać z różnych kątów. Reyes dobrze przymierzył, potem odpowiedział tym samym Czech. To jednak Amerykanin zdołał złapać oponenta i przewrócić. Prochazka wrócił jednak do stójki. “Denisa” trafił kilkoma bardzo mocnymi ciosami. Wciąż wywierał presję, dokładał też uderzenia na tułów. Reyes odpowiedział też kilkoma ciosami. Inicjatywa należał jednak do zawodnika z Czech. Kontry “Devastatora” były groźne, zwłaszcza ciosy proste. Prochazka napierał i spychał przeciwnika w kierunku siatki.

Zawodnicy nie szczędzili sobie mocnych ciosów na począku drugiej rundy. Potem sytuacja w klatce nieco się uspokoiła. Reyes zaatakował., potem do ofensywy ruszył Prochazka. “Denisa” napierał uderzając kolejnymi ciosami. Nie dbał jednak przy tym o defensywę co skutkowało przyjmowaniem jak choćby mocnego prostego. Walka przeniosła się do parteru. Tu Reyes próbował gilotyny, lecz Czech się wyswobodził. Prochazka miał pozycję z góry, przyjął jednak kilka mocnych łokci a także upkicki. Prochazka pozbierał się i ruszył do kontrofenswy. Zawodnicy wrócili do stójki. Prochazka zadawał kolejne ciosy i w końcu fenomenalnym obrotowym łokciem posłał przeciwnka na deski. Koniec walki!

Prochazka wygrał swoją drugą walkę w UFC. Były mistrz RIZIN wcześniej również w drugiej rundzie znokautował bowiem Volkana Oezdemira. Czech stał się obecnie jednym z najpoważniejszych pretendentów w kategorii wagowej, gdzie mistrzem obecnie jest Jan Błachowicz.

Zobacz także:

Łukasz Brzeski i Łukasz Sudolski powalczą o kontrakt w UFC!

Dwaj zawodnicy Babilon MMA staną przed szansą na dołączenie do największej organizacji MMA na świecie. O kontrakt z UFC podczas gal Dana White’s Contender Series powalczą Łukasz Brzeski oraz Łukasz Sudolski.