MMA PLUFCUFC on ABC 3: Brian Ortega doznał kontuzji barku. Yair Rodriguez zwycięzcą w walce wieczoru [WIDEO]

UFC on ABC 3: Brian Ortega doznał kontuzji barku. Yair Rodriguez zwycięzcą w walce wieczoru [WIDEO]

Yair Rodriguez (14-3, 1 N/C) pokonał Briana Ortegę (15-3, 1 N/C) w walce wieczoru gali UFC on ABC 3. O wyniku pojedynku zdecydowała kontuzja Amerykanina.

UFC on ABC 3 Yair Rodriguez

Ortega szybko ruszył na rywala z ciosami. Rodriguez pokazywał jednak dobrą szybkość. Meksykanin wyprowadzał ładne kombinacje. Trafił też kolanem. Ortega postanowił więc odnieść się do zapasów. Sklinczował i zepchnął oponenta na siatkę. “T-City” utrzymywał klamrę i kontrolował przeciwnika. W końcu Rodriguezowi udało się zerwać klincz. “El Pantera” trafił mocnym ciosem. Było też dobre kopnięcie. Ortega ponownie sklinczował a nawet obalił. Rodriguez bronił się używając nóg. W pewnym momencie Ortega złapał się za bark. Okazało się, że doznał kontuzji, która uniemożliwiła mu kontynuowanie pojedynku.

Zobacz także:

UFC on ABC 3 – wyniki

Organizacja UFC tym razem zawitała do Elmont w stanie Nowy Jork. Bohaterami walki wieczoru są czołowi zawodnicy wagi piórkowej, czyli Brian Ortega i Yair Rodriguez.

KSW 72: Najbliższy rywal Pietrzaka walczył w King of the Streets! W sieci nie brakuje nagrań!

Karta walk zbliżającej się gali KSW 72 w Kielcach została zamknięta! Dwudziestego trzeciego lipca kibice zobaczą ciekawy pojedynek pomiędzy Michałem Pietrzakiem (10-5-1), a Brianem Hooiem (17-8). Warto zaznaczyć, że reprezentant Holandii ma na swoim koncie starcia w King of the Streets.

Aż gotowało się od emocji! “Sprawa dla reportera” z Jackiem Murańskim już w sieci! Gdzie oglądać?

“Sprawa dla reportera” to program, który od lat gości na antenie TVP. Tym razem wystąpił w nim dobrze znany w świecie freak fightów Jacek Murański, który opowiedział swoją historię o torturowaniu jego osoby przez policję. Odcinek dostępny jest już w sieci. Gdzie oglądać?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis