MMA PLGamrotUFC: Jest nagranie zza kulis! Wielka radość Mateusza Gamrota po zwycięstwie w Las Vegas!

UFC: Jest nagranie zza kulis! Wielka radość Mateusza Gamrota po zwycięstwie w Las Vegas!

To jest wielka radość Mateusza Gamrota (21-1), który odnotował najważniejsze zwycięstwo w dotychczasowej karierze. ”Gamer” po raz pierwszy wystąpił w main evencie największej organizacji na świecie. Polaka w Las Vegas czekało bardzo duże wyzwanie w postaci Armana Tsarukyana (18-3). Biało-Czerwony po 5-rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Gamrot

To był naprawdę bliski pojedynek. Przesądziły obalenia Gamrota i moment, gdy za plecami pracował nad techniką kończącą. Arman do samego końca był niebezpieczny. Bardzo duże wrażenie robiły kopnięcia na tułów – z czego korzystał często w każdej odsłonie. W czwartej rundzie była nawet chwila grozy, gdy Tsarukyan wyprowadził mocny bacfist. Polak szybko jednak doszedł do siebie.

Jest wielka radość!

Na twitterze największej organizacji na świecie pojawiło się nagranie zza kulis gali w Las Vegas. Mateusz Gamrot (21-1) był bardzo szczęśliwy po wielkim sukcesie w Stanach Zjednoczonych.

Sami zobaczcie:

Gamrot w rozmowie z Michaelem Bispingiem wyznał z kim chciałby stoczyć następny pojedynek. ”Gamer” wskazał ostatniego pretendenta do pasa UFC w wadze lekkiej – Justina Gaethje (23-4). Byłaby to już walka ze ścisłą czołówką.

Zobacz także:

Gamrot w kolejnym pojedynku chce się zmierzyć z Gaethje: Najbardziej brutalny gość w mojej dywizji! Co wy na to?

To było najważniejsze zwycięstwo w dotychczasowej karierze Mateusza Gamrota (21-1). Były podwójny mistrz KSW po raz pierwszy wystąpił w walce wieczoru UFC! ”Gamer” po 5-rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów z mocnym Armanem Tsarukyanem (18-3). Polak po walce wskazał z kim chciałby się zmierzyć w kolejnym pojedynku.

Są karty punktowe z walki Tsarukyan vs Gamrot. Specjaliści i kibice tak właśnie przewidywali tę walkę! Widzieliście?

Są już karty punktowe z walki Arman Tsarukyan vs Mateusz Gamrot, która była walką wieczoru dzisiejszej gali UFC on ESPN+ 38. Polak wygrał to starcie jednogłośną decyzją sędziów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis