MMA PLMateusz GamrotSą karty punktowe z walki Tsarukyan vs Gamrot. Specjaliści i kibice tak właśnie przewidywali tę walkę!

Są karty punktowe z walki Tsarukyan vs Gamrot. Specjaliści i kibice tak właśnie przewidywali tę walkę!

Są już karty punktowe z walki Arman Tsarukyan vs Mateusz Gamrot, która była walką wieczoru dzisiejszej gali UFC on ESPN+ 38. Polak wygrał to starcie jednogłośną decyzją sędziów.

karty punktowe z walki Tsarukyan vs Gamrot

To była niezwykle wyrównania walka przez pięć rund i przed ogłoszeniem werdyktu nie było osoby pewnej swoje punktacji. Ta jednak okazała się dobra dla Polaka. Sędziowie bowiem wskazali jego jako wygranego tej głośnej walki w wadze lekkiej UFC.

Tak relacjonowaliśmy walkę Tsarukyan vs Gamrot na MMA.PL TUTAJ -> UFC on ESPN 38: Mateusz Gamrot wygrywa bliską walkę z Tsarkuyanem. Niesamowicie ważne zwycięstwo Polaka!

Są karty punktowe z walki Tsarukyan vs Gamrot

Teraz w sieci pojawiły się karty sędziowskie z tego pojedynku. Okazuje się, że na kartach walka ta wyglądała dokładnie tak, jak wielu specjalistów i kibiców przewidywało. Tsarukyan miał mieć przewagę w pierwszych rundach starcia, a Gamrot – mający doświadczenie z pięciorundowych walk mistrzowskich w KSW – miał przejmować inicjatywę w późniejszych odsłonach.

Dokładnie tak też widzieli to sędziowie punktujący.

Poniżej karty punktowe z tego pojedynku:

Zobacz także:

UFC on ESPN 38: Mateusz Gamrot wygrywa bliską walkę z Tsarkuyanem. Niesamowicie ważne zwycięstwo Polaka!

Mateusz Gamrot (21-1, 1 N/C) pokonał Armana Tsarukyana (18-3) w walce wieczoru gali UFC on ESPN 38 w Las Vegas.

ARES FC 7: Ewelina Woźniak dusi Rosjankę i wraca na zwycięską ścieżkę! [WIDEO]

Ewelina Woźniak (7-1) poddała Anastasię Feofanovą (8-2) w drugiej rundzie na gali ARES FC 7 w Paryżu.

Japońscy artyści przemocy #1 – Nadaka Yoshinari

Dalekowschodnie sporty walki przechodzą ostatnio swoisty triumf. Sukces finansowy TheMatch, pasy mistrzowskie w boksie, stabilna sytuacja finansowa gigantów MMA. Po latach kryzysu jakim powstał w wyniku upadku PRIDE oraz K-1, z uśmiechem na ustach obserwować można rozwój rynku przemocy w Japonii. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis