MMA PLMMA-VIPMurański-Chic na MMA VIP? Mamy informacje! [WIDEO]

Murański-Chic na MMA VIP? Mamy informacje! [WIDEO]

Udało nam się porozmawiać z Mateuszem Murańskim, który już trzydziestego pierwszego lipca stoczy swoją następną walkę. ”Muran” wystąpi w walce wieczoru Elite Fighters, a zmierzy się z dużo cięższym ”Warszawskim Dresikiem”.

To szalone tempo Murańskiego. Przypomnijmy, że Mateusz zapowiedział jeszcze jedną walkę w te wakacje.

A i mogę jeszcze Ci zdradzić, że jeszcze w te wakacje stoczę jedną walkę. Nie mogę powiedzieć gdzie… W organizacji, która już istnieje. W te wakacje jeszcze jedną walkę stoczę, niestety mogę Ci powiedzieć to za ucho poza kamerami. 

Murański o walce z Chicem: Taki zabawowy chłopak z tego co widziałem!

Postanowiliśmy zapytać Mateusza Murańskiego o potencjalne starcie z Tomaszem Chicem na MMA VIP. ”Muran” jest otwarty na walkę w organizacji Marcina Najmana, ale też oczekuje dobrej propozycji.

Nie wykluczam, nie zaprzeczam, tak odpowiem. Fajna postać z tego co widziałem, niektórzy ludzie mają taki archetyp, że widzisz go/nawet go nie znasz, a od razu go lubisz. Tomek Chic taki zabawowy chłopak z tego co widziałem. W ogóle nie trenował do tej walki z Krystianem Pudzianowskim, więc też nie wiem do końca czy chciałbym… Fajny chłopak, bardzo go polubiłem, ale nie wiem czy chciałbym skrzyżować rękawice na takim poziomie, bo chciałbym się rozwijać w tej kategorii freak fightów, a to jednak byłby jakiś krok wstecz.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Nadchodzi walka Najman vs Jóźwiak! Jest pierwszy face to face! Prezes zaskoczy?

Wygląda na to, że mamy przełom w sprawie! Nadchodzi bowiem walka Marcin Najman vs Paweł Jóźwiak! Dwóch promotorów w sportach walki stanie na przeciwko w klatce!

Właściciel FAME MMA potwierdza rekord PPV! Podał dokładną liczbę! Zaskoczeni?

Takie liczby robią wrażenie! Krzysztof Rozpara w rozmowie z Andrzejem Kostyrą potwierdził rekord PPV podczas jubileuszowej 10-edycji. Jeden z właścicieli FAME MMA podał dokładną liczbę.