MMA PLUFCUFC 292: Sean O’Malley perfekcyjnie skontrował Aljamaina Sterlinga. “Sugar” nowym mistrzem wagi koguciej! [WIDEO]

UFC 292: Sean O’Malley perfekcyjnie skontrował Aljamaina Sterlinga. “Sugar” nowym mistrzem wagi koguciej! [WIDEO]

Sean O’Malley (17-1, 1 N/C) znokautował Aljamaina Sterlinga (23-4) w walce wieczoru gali UFC 292 w Bostonie, w której na szali znalazł się pas wagi koguciej. “Sugar” nowym mistrzem!

UFC 292 Sean O'Malley

Sterling już na początku walki zdecydował się wywierać presję i atakować kolejnymi kopnięciami na korpus. O’Malley całkiem sprawnie ich jednak unikał. Zawodnicy nie podejmowali nadmiernego ryzyka. Obaj decydowali się głównie na kopnięcia i utrzymywali walkę w dość długim dystansie. Więcej wyprowadził ich jednak panujący mistrz. W końcówce przyparł on jeszcze pretendenta do siatki i zadał kilka ciosów.

Drugą rundę Sterling zaczął również aktywnie. Ruszył z kilkoma ciosami, ale niespodziewanie został skontrowany prawym sierpowym przez O’Malleya. “Funk Master” runął na matę a pretendent ruszył do dobitki. Po kilku kolejnych ciosach młotkowych sędzia przerwał walkę. “Sugar” nowym mistrzem wagi koguciej!

Zobacz także:

UFC 292: Sterling vs. O’Malley – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wyników gali UFC 292, która w nocy z soboty na niedzielę odbędzie się w TD Garden w Bostonie. Zaplanowano tam dwa pojedynki mistrzowskie.

KSW zawita do Czech! Kolejna zagraniczna gala już w październiku!

Już w październiku organizacja KSW po raz drugi zawita ze swoim wydarzeniem do Czech. Gala KSW 87 odbędzie się w Trzyńcu, w hali Werk Arena.

Jaka “najniższa krajowa” w UFC? Jake Paul podał minimalną wypłatę jaką powinni zarabiać zawodnicy

Kwestia zarobków w organizacji UFC to temat rzeka. Jedną z osób, która medialnie walczy z właścicielami największej organizacji MMA na świecie w kontekście wypłat dla zawodników jest youtuber i pięściarz Jake Paul. Teraz podał minimalną wypłatę, jaką jego zdaniem powinni zarabiać zawodnicy UFC.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis