MMA PLNajnowszeUFCUFC 283: Johnny Walker potwornymi młotkami ubił uczepionego jego nogi Paula Craiga [WIDEO]

Johnny Walker (20-7) już w pierwszej rundzie pokonał Paula Craiga (16-6-1) w pojedynku otwierającym kartę główną gali UFC 283.

UFC 283 Johnny Walker

Walker zaczął od mocnego lowkicka. Początek pojedynku był bardzo zachowawczy. Zawodnicy niemal wyłącznie wyprowadzali kopnięcia. W pewnym momencie Craig uczepił się nogi rywala i to okazało się początkiem jego końca. Walker trafił prawą ręką a potem zaczął potwornie obijać swojego przeciwnika. Po serii potężnych młotków Brazylijczyka sędzia przerwał walkę.

Walka trwała zaledwie dwie minuty i 16 sekund. To drugie z rzędu zwycięstwo Walkera w pierwszej rundzie.

Czas na kolejną edycję Artnox Camp. Można zdobyć kontrakt z Artnox Fight Sport!

Już w dniach 10-12 lutego odbędzie się kolejna edycja Artnox Camp. Będzie to okazja do szlifowania swoich umiejętności a także zdobyć kontrakt z grupą menadżerską Artnox Fight Sport.

Kamil Szeremeta o starciu Łaszczyk vs Ferrari: Trochę się martwię o tą walkę…

Na kanale “ringpolska” ukazał się materiał, w którym były mistrz Europy kategorii średniej w boksie wyraził swoje zdanie na temat main eventu gali FAME 17. Ponadto, odniósł się także do samego “Ferrariego”.

Zimnoch znowu zaatakował Szpilkę: Tfu bydło!

Krzysztof Zimnoch jak widać nie zamierza odpuszczać! Pięściarz z Białegostoku ponownie w mediach społecznościowych atakuje Artura Szpilkę. Przypomnijmy, że parę lat temu mówiło się o walce Zimnoch-Szpilka i było przy tym zestawieniu naprawdę duże zainteresowanie. Ostatecznie wszystko zakończyło się fiaskiem.