MMA PLUFCUFC 283: Johnny Walker potwornymi młotkami ubił uczepionego jego nogi Paula Craiga [WIDEO]

UFC 283: Johnny Walker potwornymi młotkami ubił uczepionego jego nogi Paula Craiga [WIDEO]

Johnny Walker (20-7) już w pierwszej rundzie pokonał Paula Craiga (16-6-1) w pojedynku otwierającym kartę główną gali UFC 283.

UFC 283 Johnny Walker

Walker zaczął od mocnego lowkicka. Początek pojedynku był bardzo zachowawczy. Zawodnicy niemal wyłącznie wyprowadzali kopnięcia. W pewnym momencie Craig uczepił się nogi rywala i to okazało się początkiem jego końca. Walker trafił prawą ręką a potem zaczął potwornie obijać swojego przeciwnika. Po serii potężnych młotków Brazylijczyka sędzia przerwał walkę.

Walka trwała zaledwie dwie minuty i 16 sekund. To drugie z rzędu zwycięstwo Walkera w pierwszej rundzie.

Zobacz także:

XTB KSW 78 – wyniki

Pierwsza gala KSW w 2023 roku odbędzie się w Szczecinie. Walka wieczoru to rewanżowe starcie Michała Materli i Kendalla Grove. W co-main evencie rękawice skrzyżują Tomasz Romanowski i Radosław Paczuski. Ponadto w rozpisce znaleźli się m.in. Borys Mańkowski, Łukasz Sudolski czy Roman Szymański.

Zabrakło szczęścia… Haratyk dominował, ale w 5. rundzie został poddany z rąk Abdouraguimova!

Rafał Haratyk (16-5-1) był naprawdę bardzo bliski zdobycia pasa organizacji Ares FC. Polak dominował – wydawało się, że zaraz dojdzie do decyzji sędziów i na biodrach Rafała pojawi się pas. Podopieczny Damiana Herczyka ostatecznie pod koniec piątej odsłony musiał uznać wyższość – Abdoula Abdouraguimova (16-1).

Już dziś Krzysztof Głowacki stoczy bardzo ważny pojedynek! Transmisja w TVP Sport!

Krzysztof Głowacki (32-3, 20 KO) już dzisiaj stoczy bardzo ważny pojedynek w Manchesterze. Będzie to kolejny pojedynek byłego mistrza świata na terenie Wielkiej Brytanii. ”Główka” tuż przed walką wieczoru skrzyżuje rękawice z niepokonanym Richardem Riakporhe (15-0, 11 KO). Transmisja pojedynku na żywo w TVP Sport.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis