MMA PLNajnowszeUFCUFC 283: Jessica Andrade przez 3 rundy demolowała Lauren Murphy. Świetny występ Brazylijki

UFC 283: Jessica Andrade przez 3 rundy demolowała Lauren Murphy. Świetny występ Brazylijki

Jessica Andrade (24-9) zdecydowanie pokonała na punkty Lauren Murphy (16-6) na gali UFC 283 w Rio de Janeiro.

UFC 283 Jessica Andrade

Andrade zaczęła walkę od serii niskich kopnięć. Brazylijka wywierała presję, zaskoczyła też latającym front kickiem. Wykroczna noga Murphy była demolowana lowkickami. “Bate Estaca” trafiała też kolejnymi seriami ciosów. Murphy co prawda sprowadziła walkę do parteru, ale dosłownie na chwilę. Andrade kontynuowała swój brutalny atak. Była mistrzyni wagi słomkowej miał ogromną przewagę. Amerykanka próbowała ratować się obaleniem.

Kolejne ciosy Andrade dochodziły do celu także w rundzie drugiej. Brazylijka imponowała szybkością i siłą swoich uderzeń. Murphy desperacko szukała klinczu i zejścia do parteru. Jej twarz była już czerwona od krwi. Większość ciosów prostych nie dochodziła nawet do celu. Andrade kontynuowała swoją świetną postawę. Końcówkę rundy “Bate Estaca” zaakcentowała jeszcze przyspieszeniem i całą serią mocnych ciosów.

W oktagonie wciąż dominowała Brazylijka. Andrade konsekwentnie rozbijała przeciwniczkę. W pewnym momencie pojedynek przeszedł do klinczu a potem była mistrzyni wagi słomkowej przewróciła Amerykankę. Tam “Lucky” próbowała z kolei kimury, ale bez powodzenia. Zawodniczki wróciły do stójki, gdzie swoją przewagę potwierdzała Andrade. Murphy trafiła mocnym ciosem, ale takich ze strony jej rywalki było znacznie więcej. Odporność Amerykanki robiła wrażenie, ale dominacja Andrade nie podlegała żadnym wątpliwościom.

Wynik pojedynku był oczywisty. Andrade wygrała go wysoko – 30-25, 30-25, 30-26.

https://twitter.com/ChillemThreebo/status/1617011895978053634

Zobacz także:

Czas na kolejną edycję Artnox Camp. Można zdobyć kontrakt z Artnox Fight Sport!

Już w dniach 10-12 lutego odbędzie się kolejna edycja Artnox Camp. Będzie to okazja do szlifowania swoich umiejętności a także zdobyć kontrakt z grupą menadżerską Artnox Fight Sport.

Kamil Szeremeta o starciu Łaszczyk vs Ferrari: Trochę się martwię o tą walkę…

Na kanale “ringpolska” ukazał się materiał, w którym były mistrz Europy kategorii średniej w boksie wyraził swoje zdanie na temat main eventu gali FAME 17. Ponadto, odniósł się także do samego “Ferrariego”.

Zimnoch znowu zaatakował Szpilkę: Tfu bydło!

Krzysztof Zimnoch jak widać nie zamierza odpuszczać! Pięściarz z Białegostoku ponownie w mediach społecznościowych atakuje Artura Szpilkę. Przypomnijmy, że parę lat temu mówiło się o walce Zimnoch-Szpilka i było przy tym zestawieniu naprawdę duże zainteresowanie. Ostatecznie wszystko zakończyło się fiaskiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis