MMA PLNajnowszeUFCUFC 283: Gilbert Burns nie dał szans Magny’emu. Poddał Amerykanina trójkątem rękoma! [WIDEO]

UFC 283: Gilbert Burns nie dał szans Magny’emu. Poddał Amerykanina trójkątem rękoma! [WIDEO]

Gilbert Burns (21-5) szybko poddał Neila Magny’ego (27-10) podczas gali UFC 283 w Rio de Janeiro.

UFC 283 Gilbert Burns

Dość spokojny początek pojedynku. Po mniej więcej półtorej minucie Burns złapał rywala w pół i obalił. “Durinho” ładnie obszedł przeciwnika do pozycji bocznej. Brazylijczyk znakomicie kontrolował i w końcu uzyskał też dosiad. Burns zadał ciosy, ale po chwili zdecydował się na trójkąt rękoma. Bezradny Magny po kilku sekundach musiał odklepać.

https://twitter.com/ChillemThreebo/status/1617017825167831040

Zobacz także:

Czas na kolejną edycję Artnox Camp. Można zdobyć kontrakt z Artnox Fight Sport!

Już w dniach 10-12 lutego odbędzie się kolejna edycja Artnox Camp. Będzie to okazja do szlifowania swoich umiejętności a także zdobyć kontrakt z grupą menadżerską Artnox Fight Sport.

Kamil Szeremeta o starciu Łaszczyk vs Ferrari: Trochę się martwię o tą walkę…

Na kanale “ringpolska” ukazał się materiał, w którym były mistrz Europy kategorii średniej w boksie wyraził swoje zdanie na temat main eventu gali FAME 17. Ponadto, odniósł się także do samego “Ferrariego”.

Zimnoch znowu zaatakował Szpilkę: Tfu bydło!

Krzysztof Zimnoch jak widać nie zamierza odpuszczać! Pięściarz z Białegostoku ponownie w mediach społecznościowych atakuje Artura Szpilkę. Przypomnijmy, że parę lat temu mówiło się o walce Zimnoch-Szpilka i było przy tym zestawieniu naprawdę duże zainteresowanie. Ostatecznie wszystko zakończyło się fiaskiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis