MMA PLUFCUFC 283: Gilbert Burns nie dał szans Magny’emu. Poddał Amerykanina trójkątem rękoma! [WIDEO]

UFC 283: Gilbert Burns nie dał szans Magny’emu. Poddał Amerykanina trójkątem rękoma! [WIDEO]

Gilbert Burns (21-5) szybko poddał Neila Magny’ego (27-10) podczas gali UFC 283 w Rio de Janeiro.

UFC 283 Gilbert Burns

Dość spokojny początek pojedynku. Po mniej więcej półtorej minucie Burns złapał rywala w pół i obalił. “Durinho” ładnie obszedł przeciwnika do pozycji bocznej. Brazylijczyk znakomicie kontrolował i w końcu uzyskał też dosiad. Burns zadał ciosy, ale po chwili zdecydował się na trójkąt rękoma. Bezradny Magny po kilku sekundach musiał odklepać.

Zobacz także:

XTB KSW 78 – wyniki

Pierwsza gala KSW w 2023 roku odbędzie się w Szczecinie. Walka wieczoru to rewanżowe starcie Michała Materli i Kendalla Grove. W co-main evencie rękawice skrzyżują Tomasz Romanowski i Radosław Paczuski. Ponadto w rozpisce znaleźli się m.in. Borys Mańkowski, Łukasz Sudolski czy Roman Szymański.

Zabrakło szczęścia… Haratyk dominował, ale w 5. rundzie został poddany z rąk Abdouraguimova!

Rafał Haratyk (16-5-1) był naprawdę bardzo bliski zdobycia pasa organizacji Ares FC. Polak dominował – wydawało się, że zaraz dojdzie do decyzji sędziów i na biodrach Rafała pojawi się pas. Podopieczny Damiana Herczyka ostatecznie pod koniec piątej odsłony musiał uznać wyższość – Abdoula Abdouraguimova (16-1).

Już dziś Krzysztof Głowacki stoczy bardzo ważny pojedynek! Transmisja w TVP Sport!

Krzysztof Głowacki (32-3, 20 KO) już dzisiaj stoczy bardzo ważny pojedynek w Manchesterze. Będzie to kolejny pojedynek byłego mistrza świata na terenie Wielkiej Brytanii. ”Główka” tuż przed walką wieczoru skrzyżuje rękawice z niepokonanym Richardem Riakporhe (15-0, 11 KO). Transmisja pojedynku na żywo w TVP Sport.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis