MMA PLUFCUFC 281: Renato Moicano po profesorsku rozpracował Brada Riddella i poddał go już w 1. rundzie [WIDEO]

UFC 281: Renato Moicano po profesorsku rozpracował Brada Riddella i poddał go już w 1. rundzie [WIDEO]

Renato Moicano (17-5-1) poddał Brada Riddella (10-4) w pojedynku zamykającym kartę wstępną gali UFC 281.

UFC 281 Renato Moicano

Moicano dobrze zaczął pojedynek. Trafiał ciosami, zaskoczył też kolanem szarżującego rywala. Brazylijczyk zaimponował również wysokim kopnięciem. Na twarzy Nowozelandczyka pojawiła się krew. Riddell miał kilka skutecznych akcji, ale nie radził sobie w stójce. Na dwie minuty przed końcem rundy pojedynek przeniósł się do parteru. Tam lepiej odnalazł się Moicano. Zaszedł za plecy rywala, zapiął duszenie i po dłuższej chwili zmusił go do odklepania.

Zobacz także:

Odpowiedź na protest złożony po walce Toma Breese’a z Pawłem Pawlakiem na gali KSW 76

Po gali KSW 76, która odbyła się 12 listopada 2022 roku w Grodzisku Mazowieckim, wpłynął protest złożony przez sztab Toma Breese’a dotyczący zakończenia walki Anglika z Pawłem Pawlakiem i możliwości zakończenia pojedynku przez nielegalne uderzenia w tył głowy.

KSW: Artur Szpilka jest już po operacji! Kiedy powrót do klatki?

Wczoraj pojawiły się złe informacje. Artur Szpilka (2-0) ze względu na kontuzje nie jest w stanie wystąpić dwudziestego pierwszego stycznia na gali XTB KSW 78 w Szczecinie. Nie wiemy czy w tej sytuacji jego starcie z utytułowanym kick-boxerem Arkadiuszem Wrzoskiem zostaje przełożone w czasie. Popularny ”Szpila” musiał poddać się operacji.

Pierwszy wywiad z Murańskim w szpitalu! ”Muran” komentuje słowa Żołnierza Legii Cudzoziemskiej!

Jacek Murański w rozmowie z naszym portalem skomentował ostatnie słowa Żołnierza Legii Cudzoziemskiej. ”Muran” zapewnia, że nigdy nie robił nic pod przymusem i, kiedy uzna to za stosowne, to przedstawi publicznie swoją historię.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis