MMA PLNajnowszeArtur SzpilkaKSW: Artur Szpilka jest już po operacji! Kiedy powrót do klatki?

KSW: Artur Szpilka jest już po operacji! Kiedy powrót do klatki?

Wczoraj pojawiły się złe informacje. Artur Szpilka (2-0) ze względu na kontuzje nie jest w stanie wystąpić dwudziestego pierwszego stycznia na gali XTB KSW 78 w Szczecinie. Nie wiemy czy w tej sytuacji jego starcie z utytułowanym kick-boxerem Arkadiuszem Wrzoskiem zostaje przełożone w czasie. Popularny ”Szpila” musiał poddać się operacji.

Szpilka

Podczas High League 4 doszło do wyczekiwanego starcia w wadze ciężkiej. ”Szpila” był mocno spychany pod siatkę, gdzie przyjął sporo mocnych uderzeń. Mimo wszystko były pretendent do mistrzostwa świata w boksie przetrwał kryzys i zaraz odpowiadał. Denis ”Bad Boy” Załęcki postanowił zaatakować obrotowym uderzeniem, a wtedy dała o sobie znać kontuzja.

Debiut Artura w MMA miał miejsce na gali KSW 71, gdy doszło do rewanżowego starcia z Sergey’em Radchenko. Po ich pierwszym starciu w boksie pojawiło się wiele kontrowersji. Tym razem ich nie było! ”Szpila’ zaprezentował się z naprawdę dobrej strony i ostatecznie w drugiej rundzie zdemolował reprezentanta Ukrainy.

Szpilka jest już po operacji!

Są pierwsze słowa Artura Szpilki (2-0), który przeszedł operację. Aktualna sytuację wyklucza wojownika z Wieliczki z gali XTB KSW 78, gdzie miało dojść do zestawienia z Arkadiuszem Wrzoskiem.

Ja już po!!! Mam nadzieje ze będzie już tylko lepiej pozdr

Jestem już po operacji, dziękuje wszystkim, którzy życzyli mi pomyślności i zdrowia. Tak jak wiecie, moja walka z Arkadiuszem Wrzoskiem na KSW nie odbędzie się ze względu na moje problemy zdrowotne. Niestety, ale przez długi czas leczyłem skutki choroby, a nie przyczyny, co doprowadziło do pogorszenia mojego stanu. Już przy poprzedniej walce odczuwałem duży dyskomfort spowodowany rwą kulszową i maskowałem go lekami przez co kontuzja się powiększała. W ostatnim czasie nawet codzienne czynności takie jak wstanie z łóżka, przynosiły mi ogromny ból. Wczoraj musiałem poddać się operacji przepukliny kręgosłupa. Przede mną czas rekonwalescencji i odpoczynku. Trzymajcie kciuki, żeby wszystko przebiegło zgodnie z planem i abym mógł wrócić w pełni zdrowy i gotowy na nowe wyzwania. Centrum Medyczne Gamma dziękuje 🤝

https://www.facebook.com/szpilka.artur/posts/691820192309828

Zobacz także:

Chciał sprowokować rywala i robić show! Szybko pożałował swojego zachowania! [WIDEO]  Widzieliście?

Często w przypadku braku szacunku do rywala widzimy szybką karmę! Tak też było podczas walki na zasadach boksu w Japonii. Tom Hamaguchi (6-5-2) przed walką próbował mocno sprowokować rywala, ale szybko pożałował. To miało być tak zwane show. 

Łukasz “Juras” Jurkowski z mocnym apelem po wybuchu rakiety w Przewodowie: Pamiętajmy aby… Co wy na to?

Człowiek-orkiestra w polskim MMA Łukasz “Juras” Jurkowski wystosował mocny apel po tragedii, jaka wczoraj miała miejsce na wschodniej granicy Polski, a dokładnie w Przewodowie, gdzie doszło do wybuchu rakiety lub rakiet.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis