MMA PLNajnowszeUFCUFC 272: Sergey Spivak szybko i łatwo rozprawił się z Gregiem Hardym [WIDEO]

UFC 272: Sergey Spivak szybko i łatwo rozprawił się z Gregiem Hardym [WIDEO]

Sergey Spivak (14-3) nie miał większych problemów i szybko odprawił Grega Hardy’ego (7-5, 1 N/C) w pojedynku rozpoczynającym kartę główną gali UFC 272.

UFC 272 Sergey Spivak

Hardy rozpoczął pojedynek od niskich kopnięć i prób długich ciosów. Spivak jeszcze w pierwszej minucie dopadł go i powalił efektownym rzutem. “Niedźwiedź Polarny” znalazł się za plecami cięższego przeciwnika. Hardy próbował wstawać, ale ponownie był sprowadzany na ziemię. Mołdawianin w końcu ustabilizował rywala i zasypał go gradem ciosów. Były zawodnik NFL nie znalazł odpowiedzi na to ground&pound, więc sędzia musiał przerwać pojedynek.

Kolejna numerowana gala UFC odbędzie się tym razem w Las Vegas. W walce wieczoru spotkają się Colby Covington i Jorge Masvidal. W rozpisce również Polak – Michał Oleksiejczuk.

Hadaś nowym rywalem Wójcika na FEN 39

Paweł Hadaś (7-1, 6 SUB) podejmie Marcina Wójcika (14-8, 7 KO, 3 SUB) podczas gali FEN 39: LOTOS Fight Night, która 12 marca odbędzie się w Ząbkach. Eder De Souza, który miał być rywalem Wójcika w walce mistrzowskiej, nie przyleci do Polski z powodu zarażenia koronawirusem.

Krzysztof Jotko poznał kolejnego rywala w UFC. To pogromca Fabińskiego i Piechoty

Krzysztof Jotko (23-5) powróci do oktagonu 30 kwietnia na gali UFC on ESPN 35. Jego przeciwnikiem będzie Gerald Meerschaert (34-14).