MMA PLUFCKrzysztof Jotko poznał kolejnego rywala w UFC. To pogromca Fabińskiego i Piechoty

Krzysztof Jotko poznał kolejnego rywala w UFC. To pogromca Fabińskiego i Piechoty

Krzysztof Jotko (23-5) powróci do oktagonu 30 kwietnia na gali UFC on ESPN 35. Jego przeciwnikiem będzie Gerald Meerschaert (34-14).

Krzysztof Jotko poznał kolejnego rywala w UFC
Foto: Esther Lin, MMA Fighting

Polski zawodnik potwierdził już tę informację w mediach społecznościowych.

“30 Kwietnia wracam do Octagonu UFC a moim rywalem pogromca Polaków Gerald Meerschaert ✔️Zrobie wszystko i postaram się go zastopować 🥷

Jotko wygrał 4 z ostatnich pięciu walk. W maju ubiegłego roku Polaka zastopował Sean Strickland. Jotko odbudował się jednak w październiku pokonując Mishę Cirkunova niejednogłośną decyzją.

Meerschaert z kolei może pochwalić się serią trzech zwycięstw. Amerykanin pokonał Bartosza Fabińskiego a także trenującego w poznańskim Ankosie Makhmuda Muradova. W swoim ostatnim pojedynku “GM3” poddał zaś Dustina Stoltzfusa. Ponadto w przeszłości Meerschaert pokonał też jeszcze jednego Polaka – poddał Oskara Piechotę w 2018 roku.

Zobacz także:

Bonusy po KSW 67. Wybrano najlepszy nokaut, poddanie oraz walkę gali [WIDEO]

Po gali KSW 67 w Warszawie przyznano kilka bonusów. Wybrano najlepszy nokaut, poddanie oraz walkę podczas tego wydarzenia.

Damian Janikowski vs. Tomasz Jakubiec na KSW 68

Poznaliśmy właśnie kolejne zestawienie na galę KSW 68 w Radomiu. Tym razem w okrągłej klatce KSW zmierzą się Damian Janikowski (6-4) i Tomasz Jakubiec (10-3).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis