MMA PLBabilon MMAUdany weekend zawodników Artnox Fight Sport! Wygrane na Babilon MMA 21 i na WGSW

Udany weekend zawodników Artnox Fight Sport! Wygrane na Babilon MMA 21 i na WGSW

Choć dopiero się on rozkręca, to już wiemy, że był to udany weekend dla zawodników Artnox Fight Sport!

W piątek odbyły się dwie imprezy, na których walczyli zawodnicy prowadzeni przez menadżera Artura Gwoździa – Babilon MMA 21 i Wojskowa Gala Sportów Walki w Powidzu. Na obu odnosili zwycięstwa.

Udany weekend zawodników Artnox Fight Sport! Wygrane na Babilon MMA 21 i na WGSW

Największą wiktorię odnotował mistrz wagi średniej Babilon MMA – Paweł Pawlak. “Plastinho” pewnie wypunktował Sergieia Guzeva w walce wieczoru broniąc swojego tytułu mistrzowskiego. Po wygranej, Pawlak zapowiedział nawet chęć rywalizacji o drugi pas Babilonu – ten z kategorii półśredniej.

Na Babilon MMA 21 wygrane odnieśli także Mateusz Rybak, który znokautował w drugiej rundzie Tomasza Mozdyniewicza oraz Bartłomiej Gładkowicz, który poddał efektowną skrętówką w pierwszej odsłonie Piotra Drozdowskiego.

Druga impreza, na której oglądaliśmy reprezentanta Artnox Fight Sport odbyła się w Powidzu. Na Wojskowej Gali Sportów Walki wiktorię jednogłośną decyzją sędziów zanotował Przemysław Dzwoniarek. Pokonał on na pełnym dystansie Seweryna Kirschhiebla i zapowiedział, że w maju zadebiutuje w zawodowym MMA. Czekamy na tę walkę i wszystkim wyróżnionym gratulujemy!

Zobacz także:

KSW: Będzie rewanż Grzebyk-Zaromskis? ”Nie mam wyboru”

Wszystko na to wskazuje, że Andrzej Grzebyk (17-4) w najbliższej walce stanie do rewanżu z Mariusem Żaromskisem (23-9). Litwin w mediach społecznościowych dał do zrozumienia, że dostał taką propozycję choć wolałby inne starcie.

Następny zawodnik odrzucił propozycję walki z Islamem Makhachevem! ”Gamer” zgłasza gotowość!

Pojawia się pewien problem! Islam Makhachev (19-1) w mediach społecznościowych dał znać, że kolejny zawodnik odrzucił propozycję walki. W tej sytuacji pojawił się Mateusz Gamrot (18-1), który zgłosił gotowość.