MMA PLGamrotNastępny zawodnik odrzucił propozycję walki z Islamem Makhachevem! ”Gamer” zgłasza gotowość!

Następny zawodnik odrzucił propozycję walki z Islamem Makhachevem! ”Gamer” zgłasza gotowość!

Pojawia się pewien problem! Islam Makhachev (19-1) w mediach społecznościowych dał znać, że kolejny zawodnik odrzucił propozycję walki. W tej sytuacji pojawił się Mateusz Gamrot (18-1), który zgłosił gotowość.

29-latek przez wielu jest wskazywany jako następca Khabiba Nurmagomedova. Dagestańczyk aktualnie może pochwalić się passą siedmiu zwycięstw z rzędu – w tym trzy zakończył przed czasem.

Islam ostatni pojedynek stoczył na początku marca na gali UFC 259. Makhachev zdominował walkę i ostatecznie w trzeciej odsłonie poddał Drewa Dobera.

Gamrot zgłasza gotowość!

Islam Makhachev (19-1) ma problem… Paul Felder oraz Rafael Dos Anjos to następni zawodnicy, którzy w ostatnim czasie odrzucili propozycję walki. Makhachev ma dość tej sytuacji, bo chce jak najszybciej udowodnić, że należy do ścisłej czołówki wagi lekkiej.

Znowu ten sam problem. RDA odrzucił walkę, Felder również.

W mediach MMAJunkie.com pojawiło się pytanie kto chce walki z Dagestańczykiem. Swoją gotowość zgłosił nasz reprezentant Mateusz Gamrot (18-1), który już przed debiutem wspominał o potencjalnej walce z Makhachevem.

Iaquintą też bardzo fajnie, ale na przykład z Islamem mógłbym się zmierzyć, bo go uważam za bardzo mocnego zawodnika. Jest szykowany jako następca Khabiba. Uważam, że powinien być dużo wyżej niż na 14. miejscu. A stylistycznie walczy tak samo jak ja, bo jest również bardzo dobrym zapaśnikiem, stoi jako mańkut, używa bardzo mocno swoich zapasów, więc z nim chciałbym się sprawdzić

Zobacz także:

Bonus BGC wyśmiewa Krychę UFC: Startuję po to, aby Sidowi naprostować oczy, czego nie zrobił żaden okulista w Polsce! Czekacie?

Bonus BGC wyśmiewa Krychę UFC, z którym zmierzy się w walce na “liście” na gali Punchdown 4. Wczoraj organizatorzy oficjalnie potwierdzili to zestawienie, do którego dojdzie na majowej gali.

MMA-VIP 2: Rusin vs Rosati w MMA? Najman złożył propozycję! Dojdzie do skutku?

Kinga Rusin vs. Weronika Rosati w MMA? To możliwe. Marcin Najman złożył propozycję obu kobietom, żeby wyjaśniły swój konflikt w klatce. Czy obie panie zdecydują się na stoczenie pojedynku w mieszanych sztukach walki?