MMA PLGrzebykKSW: Będzie rewanż Grzebyk-Zaromskis? ”Nie mam wyboru”

KSW: Będzie rewanż Grzebyk-Zaromskis? ”Nie mam wyboru”

Wszystko na to wskazuje, że Andrzej Grzebyk (17-4) w najbliższej walce stanie do rewanżu z Mariusem Żaromskisem (23-9). Litwin w mediach społecznościowych dał do zrozumienia, że dostał taką propozycję choć wolałby inne starcie.

Marius

Do ich walki doszło na KSW 56. Grzebyk dochodził do głosu aż do momentu poważnej kontuzji… Niskie kopnięcie spowodowało, że Grzebyk złamał nogę. Walka trafiła do parteru, a tam Żaromskis mając dogodną sytuację – nie zagroził rywalowi. Reprezentant Legion Team Tarnów pracował ciosami mimo, że był na plecach. Walka wróciła do stójki, a kontuzja spowodowała, że Grzebyk nie był w stanie dalej kontynuować walki.

Dojdzie do rewanżu?

Marius Zaromskis (23-9) swoim wpisem w mediach społecznościowych dał do zrozumienia, że już niebawem dojdzie rewanżowego pojedynku z Andrzejem Grzebykiem (17-4). Litwin przekonuje, że wolałby inne starcie, lecz nie ma wyboru!

Za pierwszym razem, gdy walczyliśmy na KSW 56 w listopadzie on popełnił wielki błąd (złamał nogę). I wiecie o czym myślę? Dlaczego muszę czekać tak długo by dać mu ponownie szansę…. bo nie mam wyboru.

First time when we did fight in November KSW 56 organization he made are big mistake ,(got broken leg) and now some…

Posted by Marius Zaromskis on Thursday, April 22, 2021

Zobacz także:

Masternak o walce Don Kasjo-Parke: Kasjusz będzie faworytem! Zaskoczeni?

Były mistrz federacji WBA – Mateusz Masternak wypowiedział się na temat zbliżającej się walki wieczoru FAME MMA 10. W daniu głównym majowej gali wystąpi Kasjusz “Don Kasjo” Życiński, który zmierzy się z Normanem Parke. “Na pewno Kasjo będzie faworytem.”

FAME MMA 10: Pająk z nowym rywalem! Taką walkę chcieli kibice?

Kilka godzin temu organizacja FAME MMA poinformowała, że Gamou Fall wypadł z walki z Piotrem Pająkiem. Szybkie poszukiwania zastępstwa zakończyły się jeszcze tego samego dnia. Nowym rywalem 31-latka na gali FAME MMA będzie Alan Kwieciński!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis