MMA PLEwelina WoźniakEwelina Woźniak zmierza do UFC! Dzisiaj trudna walka na gali OKTAGON MMA 23!

Ewelina Woźniak zmierza do UFC! Dzisiaj trudna walka na gali OKTAGON MMA 23!

Ewelina Woźniak zmierza do UFC! Niepokonana w zawodowej karierze Polka marzy o występach w największej lidze MMA na świecie i dzisiaj może zrobić kolejny krok ku spełnieniu swojego sportowego marzenia.

Ewelina Woźniak

Zawodniczka pochodząca z Trzemeszna, a trenująca w Poznaniu zawalczy na dzisiejszej gali OKTAGON MMA 23, która odbędzie się w Brnie. Jej przeciwniczką będzie Elizabeth Vanessa Rodrigues.

Ewelina Woźniak zmierza do UFC! Dzisiaj trudna walka na gali OKTAGON MMA 23!

Woźniak w swojej karierze wygrała cztery walki z rzędu i jest niepokonana. W naszym kraju uchodzi za czołową zawodniczkę dywizji słomkowej. W nadchodzącym starciu z Wenezuelką legitymującą się rekordem 3-2 będzie miała przewagę siły i warunków fizycznych, ale mająca serię dwóch wiktorii z rzędu Rodrigues nie zamierza łatwo oddawać swojej serii.

Na OKTAGON MMA 23 na pewno czekają nas fajerwerki, a my – życząc powodzenia – czekamy na rozstrzygnięcie w walce Eweliny Woźniak!

Zdjęcie

Zobacz także:

Łukasz Brzeski i Łukasz Sudolski powalczą o kontrakt w UFC!

Dwaj zawodnicy Babilon MMA staną przed szansą na dołączenie do największej organizacji MMA na świecie. O kontrakt z UFC podczas gal Dana White’s Contender Series powalczą Łukasz Brzeski oraz Łukasz Sudolski.

Dzisiaj w UFC walczy Krzysztof Jotko! Trzymamy kciuki za rodaka!

To już dzisiaj! Na gali UFC on ESPN 23 zawalczy Polak – Krzysztof Jotko! Rozpędzony trzema wiktoriami z rzędu 31-latek podejmie niebezpiecznego “Tarzana” Seana Stricklanda.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis