MMA PLBoksTyron Woodley wściekły na youtubera za to, że nie dał mu rewanżu, mimo wytatuowania sobie frazy: Kocham Jake’a Paula

Tyron Woodley wściekły na youtubera za to, że nie dał mu rewanżu, mimo wytatuowania sobie frazy: Kocham Jake’a Paula

Były mistrz wagi półśredniej UFC Tyron Woodley jest wściekły na amerykańskiego youtubera Jake’a Paula, który nie dał mu rewanżu w walce bokserskiej po ich ostatniej konfrontacji.

Tyron Woodley

Ta odbyła się pod koniec sierpnia i walkę tę decyzją sędziów wygrał… youtuber! Po ogłoszeniu werdyktu sędziów punktowych tamto starcie, Tyron Woodley błagał Paula o rewanż i nawet zgodził się na warunek youtubera w postaci wytatuowania sobie na widocznym miejscu na ciele frazy: Kocham Jake’a Paula.

Efekt?

Tyron Woodley shows off "I love Jake Paul" tattoo and demands rematch -  Mirror Online
\

Tyron Woodley wściekły na youtubera za to, że nie dał mu rewanżu, mimo wytatuowania sobie frazy: Kocham Jake’a Paula

Jake Paul jednak T-Wooda wyśmiał i nie zaprząta sobie już głowy rewanżem z byłym mistrzem potężnych mieszanych sztuk walki. Zamiast tego już 18 grudnia skrzyżuje rękawice z Tommym Furym i będzie próbował udowodnić swoje umiejętności na tle zawodowego pięściarza.

Woodley jest wściekły na takie decyzje youtubera:

“Jake Paul to dziwka. Nie chciał walczyć ze mną jeszcze raz i wykręcał się tym, że zrobiłem sobie tatuaż za późno. Po prostu nie chciał walczyć, organizatorzy wskazali mu drogę ucieczki, a on wziął walkę z Furym i zwiał. Jest jak małe dziecko na placu zabaw. Większość ludzi, która oglądała naszą walkę czuła, że to ja wygrałem tę konfrontację. Ja naprawdę nie czułem się przegrany po tym boju.”

Zobacz także:

Tak to prawda! Denis Załęcki chce zorganizować na The War walkę 10 na 10! Co wy na to?

Trzecia edycja The War była gruba? To dopiero początek z tego co mówi Denis Załęcki w rozmowie z naszym portalem. Do jeszcze bardziej szalonego zestawienia dojdzie na następnej gali.

Mogło dojść do tragedii! Frank Mir brutalnie znokautowany przez Kubrata Puleva w Triad Combat [WIDEO] Widzieliście?

W tej walce mogło dojść do prawdziwej tragedii! Na gali Triller Triad Combat toczonej w nowej formule sztuk walki, która docelowo ma konfrontować zawodników MMA z profesjonalnymi pięściarzami walczyli Frank Mir i Kubrat Pulev.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis