MMA PLDenis ZałęckiTak to prawda! Denis Załęcki chce zorganizować na The War walkę 10 na 10!

Tak to prawda! Denis Załęcki chce zorganizować na The War walkę 10 na 10!

Trzecia edycja The War była gruba? To dopiero początek z tego co mówi Denis Załęcki w rozmowie z naszym portalem. Do jeszcze bardziej szalonego zestawienia dojdzie na następnej gali.

Załęcki

Podczas 3 gali odbyły się aż dwa turnieje indywidualne – 8-osobowy turniej mężczyzn oraz 4-osobowy turniej kobiet. W przypadku mężczyzn turniej odbył się na zasadach K-1 dodatkowo z dopuszczonymi uderzeniami łokciami oraz głową. Walki kobiet odbywały się zaś na zasadach boksu.

Załęcki: Będziemy budować swoją klatkę!

Denis Załęcki po gali The War 3 w rozmowie z naszym portalem zdradził, że niebawem będą budować swoją klatkę. Ponadto planowane jest starcie 10 na 10…

Zbytnio nie chcę u siebie walczyć, bo zarzucają mi, że ustawiam pod siebie walki czyli wybieram leszczy żeby tylko wygrywać u siebie na galach. Planuje teraz wyjść na czwartej edycji The War w starciu 10 na 10, już swoją klatkę będziemy budować także będzie coś fajnego i konkretnego.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

The War 3: To jest rekord w walce na gołe pięści! ”McGregor” i ”Goku” dali wielkie widowisko! Oglądaliście?

Tak długiego starcia na gołe pięści w Polsce jeszcze nie było. Utytułowany kick-boxer ”McGregor” pokazał się z świetnej strony na wczorajszej gali The War 3. Te starcie dostarczyło kibicom mnóstwo emocji.

The War 3: Jest drugi wywiad z ”Soroko” w klatce, było podobnie! ”Lubię dostać w mordę i ch**!” Widzieliście?

”Soroko” wystartował w turnieju na gali The War 3 i trzeba przyznać, że wzbudził duże zainteresowanie. W klatce nie było nudy, a emocje i charakter. Karateka w finale musiał uznać wyższość rywala. Jest też drugi wywiad z Mateuszem Kaniowskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis