MMA PLBoksTyron Woodley przed walką z youtuberem: Moje treningi polegają na przygotowaniu przemocy

Tyron Woodley przed walką z youtuberem: Moje treningi polegają na przygotowaniu przemocy

Były mistrz wagi półśredniej UFC Tyron Woodley przed walką z youtuberem Jakiem Paulem porozmawiał chwilę z portalem TMZ Sport, w którym opowiedział o swoim planie na nadchodzący pojedynek.

Woodley i Paul zmierzą się w walce bokserskiej na gali Triller Fight Club, która 29 sierpnia odbędzie się w Rocket Mortgage Fieldhouse w Cleveland.

Faworytem tego pojedynku – mimo wszystko – jest youtuber, który posiada rekord 3-0 w boksie i ma za sobą odprawienie już innego byłego mistrza w MMA – Bena Askrena.

Tyron Woodley przed walką z youtuberem: Moje treningi polegają na przygotowaniu przemocy

Woodley wydaje się być pewny siebie i zapowiada nokaut na Jake’u Paulu:

“Planuję go znokautować. Tak to ma się skończyć. Moje treningi polegają na przygotowaniu przemocy. Wszyscy chcą wiedzieć, w której rundzie go znokautuję, ale pytanie – czy wy już wiecie co będziecie jeść jutro na śniadanie? Czy ty jesteś w stanie powiedzieć mi, w której rundzie mnie znokautujesz? Nie, więc zostawię tylko to, że znokautuję go, zobaczycie!”

Zobacz także:

Łukasz Sudolski powalczy o kontrakt z UFC z ukraińskim mistrzem

Jeden z czołowych polskich półciężkich Łukasz Sudolski (8-0) wystąpi w walce wieczoru jednej z serii Dana White’s Contender Series. Rywalem Polaka będzie Igor Poterya (19-2).

Ewelina Woźniak celuje w UFC choć wskazuje co stoi na przeszkodzie

Ewelina Woźniak to niepokonana polska zawodniczka mieszanych sztuk walki, która celuje w UFC. W rozmowie z Patrykiem Prokulskim z TVP Sport przyznała, że angaż u amerykańskiego giganta jest jej nadrzędnym celem, ale wskazała także przeszkodę, która blokuje ten potencjalny transfer.

Wielka duma! Mateusz Gamrot ustanowił rekord w UFC!

Nie brakuje dobrych informacji po drugiej wygranej Mateusza Gamrota (19-1). Nasz reprezentant błyskawicznym zwycięstwem nad Jeremy Stephensem (28-19) ustanowił nowy rekord w największej organizacji na świecie.

UFC on ESPN 27: Sandhagen vs. Dillashaw – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Czeka nas kolejny weekend z galą w UFC Apex w Las Vegas. Tym razem prawdopodobnie wyłoniony zostanie kolejny pretendent do walki o pas w kategorii koguciej.