MMA PLmiklaszTyburski zapewnia, że nikt nie chce walczyć! Miklasz reaguje: Jestem chętny zlać celebrytkę!

Tyburski zapewnia, że nikt nie chce walczyć! Miklasz reaguje: Jestem chętny zlać celebrytkę!

Paweł Tyburski podczas wczorajszej konferencji prasowej przed galą Prime Show MMA zapewniał, że ciężko jest znaleźć mu przeciwnika. Wiele osób odmówiło walki z ”Tyborim”. Nie trzeba było jednak długo czekać aż ktoś wyrazi chęć pojedynku z Tyburskim.

Miklasz

Murański wstępnie miał zmierzyć się z Jackiem Frostem. Ostatecznie ta postać nie pojawiła się na konferencji prasowej. Już niebawem organizacja Prime Show MMA skomentuje całą sytuację. Murański o potencjalnej walce z Tyburskim dowiedział się w ostatniej chwili.

Niewykluczone, że będzie to już druga edycja. Mateusz Murański jest otwarty na zestawienie z Tyburskim, ale nie na najbliższej gali. Tym samym Paweł pozostaje bez przeciwnika.

Jest chętny!

Kacper Miklasz nie powiedział ostatniego słowa! Ełczanin w mediach społecznościowych zapewnia, że jest gotowy na starcie z Pawłem Tyburskim. Było też podkręcenie atmosfery.

Jestem chętny zlać celebrytkę. Bierz wyzwanie, stawaj i walcz, nie wymiękaj.

Zobacz także:

Kto zawalczy na Prime Show MMA? Zebraliśmy rozpiskę wydarzenia!

Wiemy już kto zawalczy na gali Prime Show MMA, która z przytupem pokazała się wczoraj polskiej publiczności! Nowa freakowa organizacja mieszanych sztuk walki zadebiutuje na polskim rynku już w lutym przyszłego roku!

Puszbarber chciał walczyć z Najmanem! Don Kasjo odpowiada: Nigdy tego śmiecia nie wezmę! Co wy na to?

Puszbarber to jeden z uczestników pierwszej edycji Prime Show MMA. Co ciekawe influencer liczył na walkę w boksie z Marcinem Najmanem. ”Don Kasjo” podczas konferencji prasowej od razu zareagował.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis