MMA PLDon KasjoPuszbarber chciał walczyć z Najmanem! Don Kasjo odpowiada: Nigdy tego śmiecia nie wezmę!

Puszbarber chciał walczyć z Najmanem! Don Kasjo odpowiada: Nigdy tego śmiecia nie wezmę!

Puszbarber to jeden z uczestników pierwszej edycji Prime Show MMA. Co ciekawe influencer liczył na walkę w boksie z Marcinem Najmanem. ”Don Kasjo” podczas konferencji prasowej od razu zareagował.

Kasjo

W walce wieczoru jest do wyjaśnienia duży konflikt. ”Lord Kruszwil” wraca do klatki, aby zmierzyć się z ”Kamerzystą”. Trzeba przyznać, że jest to mocno kontrowersyjne zestawienie ze względu na ostatnią sytuację w życiu Łukasza W.

Prime Show MMA 1 odbędzie się dziewiętnastego lutego w Atlas Arenie.

Don Kasjo reaguje: Ten człowiek nigdy w mojej federacji nie zawalczy!

Marcin Najman w Prime Show MMA? Kasjusz Życiński nie widzi nawet możliwości, aby tak się stało! ”Don Kasjo” dalej ma wielką urazę i niechęć do Najmana.

Ja mogę wyjaśnić, bo tu może będziesz się bał. Był pomysł Puszbarber zaproponował tego śmiecia El Tosta. Ja od razu mówię oficjalnie, będziecie mogli mnie rozliczać nawet jakbym zobaczył ciekawą walkę… Nigdy tego śmiecia nie wezmę, więc Puszbarber został bez rywala. Miał pomysł na El Tosta, a ten człowiek nigdy w mojej federacji nie zawalczy. Jak ktoś jest chętny to zapraszam, czekamy na zgłoszenia.

Całą konferencję możecie zobaczyć [TUTAJ]

Zobacz także:

To nie koniec! Artur Szpilka zrobił następny tatuaż! Widzieliście?

Artur Szpilka (24-5, 16 KO) za pomocą mediów społecznościowych poinformował o nowym tatuażu, który postanowił zrobić. Czołowy ciężki w naszym kraju zrobił tatuaż na głowie.

Jan Błachowicz zagra w następnym filmie! Tym razem będzie to zagraniczna produkcja! Co wy na to?

Jan Błachowicz (28-9) szykuje się do ważnego starcia w UFC. Polak będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po utracie tytułu. Podopieczny Roberta Jocza w programie ”Koloseum” zdradził, że zagra w następnym filmie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis