MMA PLNajnowszeKSWTu jest wielki szacunek! Pawlak do Materli: Jestem zaszczycony! Do zobaczenia mistrzu!

Tu jest wielki szacunek! Pawlak do Materli: Jestem zaszczycony! Do zobaczenia mistrzu!

Już szesnastego grudnia odbędzie się gala KSW 89 w Gliwicach. W tak zwanym co-main evencie zobaczymy starcie o pas kategorii średniej. Paweł Pawlak (22-4-1) stanie do pierwszej obrony tytułu. Jego przeciwnikiem będzie wielkie serducho największej polskiej organizacji i przede wszystkim były champion – Michał Materla (33-9). Przy tym starciu jest ogromny szacunek – mogliśmy to zobaczyć przy obu face to face, a teraz w mediach społecznościowych.

Materla

W main evencie zobaczymy walkę Salahdine Parnasse (18-1) o trzeci pas mistrzowski w polskiej organizacji. Francuz zawalczy o pas wagi półśredniej z niepokonanym Adrianem ”Bartosem” Bartosińskim (14-0).

Materla szansę mistrzowską dostanie po dwóch efektownych zwycięstwach. Podopieczny Piotra Bagińskiego przed własną publicznością stoczył rewanż po latach z weteranem Kendallem Grove. ”Cipao” po wstępnych problemach znalazł sposób na zakończenie walki przed czasem. Ostatni pojedynek Michała miał miejsce na hitowej gali XTB KSW Colosseum 2, gdzie zmierzył się z faworytem bukmacherów – Radosławem Paczuskim. Ponownie reprezentant BT Gym miał ciężki początek, ale zaraz uderzenie z kontry i mamy nokaut!

Jest ogromny szacunek!

To jest przykład prawdziwych wojowników. Paweł Pawlak i Michał Materla mają do siebie ogromny szacunek przed nadchodzącym starciem w Gliwicach. Walka o pas kategorii średniej będzie miała miejsce dokładnie szesnastego grudnia na gali KSW 89.

Michał wstawił zdjęcie z ostatniego face to face. Szybko doszło do reakcji aktualnego mistrza KSW – Pawła Pawlaka.

Michał Materla: Szacunek należy się tym, którzy na niego zasługują, a nie tym którzy się go domagają!

Paweł Pawlak: Jestem zaszczycony tym że będziemy razem dzielić klatkę, do zobaczenia mistrzu w Gliwicach. Zdrówka!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis