MMA PLArchiwumKSWTrzech zawodników poza KSW! Byli materiałami na gwiazdy organizacji!

Trzech zawodników poza KSW! Byli materiałami na gwiazdy organizacji!

Dziś największa organizacja w naszym kraju poinformowała o zwolnieniu trzech zawodników. Dwóch zawodników było niewątpliwie blisko szans mistrzowskim oraz byli dobrym materiałem na gwiazdy organizacji.

Tom

Pierwszym wymienionym jest niepokonany Hasan Mezhiev (12-0), który ostatecznie nigdy nie zadebiutował w polskiej organizacji. Do debiutu Łotysza miało dojść dwa razy, ale wszystko zakończyło się fiaskiem. 

31-latek ma już co ciekawe zaplanowany pojedynek. Hasan wystąpi czwartego listopada na gali Rizin Landmark 7, gdzie zmierzy się z Ahmedem Sami (11-3).

Trzech zawodników poza KSW!

Organizacja KSW poinformowała o zwolnieniu trzech zawodników. Trzeba przyznać, że jest to duża strata.

Federacja KSW pragnie oficjalnie potwierdzić zwolnienia Hasana Mezhieva, Oumara Sy i Toma Breese. Każdemu z nich chcielibyśmy życzyć wszystkiego najlepszego w dalszej karierze

Oumar Sy (9-0) niepokonany francuz walczący w kategorii półciężkiej odnotował trzy zwycięstwa w polskiej organizacji. Warto zaznaczyć, że Sy będą w KSW był już zapowiadany w Contender Series. Oumar został szybko ściągnięty z karty walk, bowiem miał dalej wiążący kontrakt z KSW.

Tom Breese (17-4) i jego walki w KSW to często spore dyskusje oraz kontrowersje. Brytyjczyk ostatnim szybkim zwycięstwem mocno przybliżył się do mistrzowskiej szansy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis