MMA PLMarcin TyburaTrener Marcina Tybury: Atakujemy pas! Wiem, że jest w stanie to zrobić!

Trener Marcina Tybury: Atakujemy pas! Wiem, że jest w stanie to zrobić!

Marcin Tybura (20-6) może być zadowolony z ostatnich startów. Polak aktualnie ma passę trzech wygranych z rzędu. Tybura ustanowił rekord w wadze ciężkiej, ale również wrócił do oficjalnego rankingu!

”Tybur” dziesiątego października zdobył bardzo ważny skalp. Polak jednogłośną decyzją sędziów pokonał weterana Bena Rothwella (38-13) te zwycięstwo jest czymś specjalnym w historii polskiego MMA.

Przypomnijmy, że tempo tego starcia było zabójcze! Od początku do końca mieliśmy mocne wymiany. Tybura wraz z rywalem ustanowił nowy rekord jeśli chodzi o wyprowadzanie ciosów podczas walki w wadze ciężkiej w UFC.

Kamil Umiński: Skoro Janek zdobył pas, to Marcin też może!

Kamil Umiński jeden z trenerów Marcina Tybury skomentował ostatnie zwycięstwo nad Benem Rothwellem (38-13). Kamil w rozmowie z portalem fightsport.pl gwarantuje, że nasz reprezentant ma duże szanse, aby zdobyć pas mistrzowski!

Atakujemy pas, atakujemy pas! Robimy to w tym momencie, w którym jest Marcin, w tym momencie co odpie*dolił Janek. Sytuacja w jakiej Marcin się znajduje.. Powiem szczerze atakujemy pas! Jest on w Marcina zasięgu. Tak samo jak kiedyś ludzie pukali się w głowę, jak Marcin walczył w M-1 z Grabowski i mówili: ”Co ten grubasek do Grabowskiego”. Myślę, że ten Marcin, który jest teraz/rozwijający się to jest gość, który może zaatakować pas wagi ciężkiej. Ja w to wierzę, znam tego gościa. Zapytaj Janka Błachowicza przecież go zna i wie o tym. Skoro Janek zdobył pas, to Marcin też może (..) Marcin jest gościem.. Ludzie malkontenci mogą myśleć co chcą. Ja widziałem Marcina w pracy z najlepszymi zawodnikami na świecie i ja wiem, że ten chłopak jest w stanie zabrać ten pas.    

Co ciekawe jest już temat następnego pojedynku Marcina Tybury (20-6). Szczegóły poznamy już niedługo!

Wstępnie mamy już rywala. Nie powiem nic. Jesienią późną się dowiecie co to za przeciwnik, ale atak wagi ciężkiej jest w naszym planie.  

”Profesor” zapewnia, że Marcin Tybura po zakończeniu problemów prywatnych i dużych zmianach w przygotowaniach jest zupełnie innym zawodnikiem. Przypomnijmy, że ”Tybur” do swoich pojedynków w UFC przygotowuje się w Ankosie Poznań pod okiem Andrzeja Kościelskiego.

Uwierz mi! To co było rok temu, to jest zupełnie co innego co jest teraz. Wy wszyscy nie zdajecie sobie sprawy i nie będziecie w jakim momencie był Marcin w zeszłym roku. Zakręty życiowe ludzkie..Trener Andrzej Kościelski zrobi z Marcina maszynę i to już widać krok po kroku. Sytuacja jest taka, że Marcin jest bardzo zadowolony ze współpracy i trener też.    

Zobacz także:

Khalidov otwarty na starcie mistrz vs mistrz! Chcielibyście to zobaczyć?

To byłoby świetne zestawienie. Mamed Khalidov nie ma nic przeciwko

Wiemy komu będzie kibicował Krystian Pudzianowski! Zaskoczeni?

Wiemy komu będzie kibicował Krystian Pudzianowski w starciu Szeliga-Piechowiak. Do walki dojdzie na FAME MMA 8