MMA PLFAME MMAWiemy komu będzie kibicował Krystian Pudzianowski w starciu Szeliga-Piechowiak: Spokojnie to wygra!

Wiemy komu będzie kibicował Krystian Pudzianowski w starciu Szeliga-Piechowiak: Spokojnie to wygra!

Piotr Szeliga (1-0) już dwudziestego pierwszego listopada stoczy swój drugi zawodowy pojedynek. Podczas FAME MMA 8 dojdzie do ciekawego zestawienia z Piotrem Piechowiakiem (1-0). To nie powinno potrwać długo! Waga ciężka, więc będą mocne ciosy!

W walce wieczoru swój debiut odnotuje Kacper Blonsky, który zmierzy się z Marcinem Dubielem. W tak zwanym co-main evencie zobaczymy wyczekiwane starcie pomiędzy ”Don Kasjo”, a ”El Testosteronem” w stawce ma być pas króla.

Przypomnijmy, że w przeszłości ”Szeli” w mediach społecznościowych rzucał wyzwanie w kierunku ”Bestii”. W tamtej sytuacji temat nie został dalej poprowadzony i wszystko skończyło się fiaskiem. Tym razem mamy już pewność, że obaj skrzyżują rękawice, a zwycięzca może spodziewać się dużej walki w organizacji FAME MMA.

Krystian Pudzianowski o starciu Szeliga-Piechowiak: To nie będzie techniczna walka!

Krystian Pudzianowski (1-1) na kanale ”Koloseum” zdradził swój typ na nadchodzącą walkę Piotra Szeligi z Piotrem Piechowiakiem. Przypomnijmy, że brat Mariusza Pudzianowskiego właśnie ostatnią przegraną zaliczył w starciu z byłym hokeistą.

Nie wiem czy będę oglądał. Jak mi czas pozwoli, to na pewno ją obejrzę. Słuchaj ja nie znam Piotrka, ja nigdy o nim nie słyszałem. Ja się o nim dowiedziałem na trzy tygodnie przed walką, że będę z nim walczył. Ja tego chłopaka nigdy nie widziałem i nigdy nie śledziłem, bo nie miałem takiej okazji. Po pierwsze nie ten rocznik. Chłopak jest dużo młodszy, nic do niego nie mam. Niech robi swoje. Z Piotrkiem Piechowiakiem znamy się osobiście i myślę, że tą walkę spokojnie wygra. To jest MMA tu może zdarzyć się wszystko. Chwila nieuwagi, to jest waga ciężka. Odpalą rakiety/naboje i, któryś wystrzeli za wcześnie i tak po prostu jest. Wiem, że to nie będzie bardzo techniczna walka tylko taka bardziej siłowa. Kto pierwszy trafi, i kto będzie miał więcej paliwa ten dojedzie do mety.                

Walka wieczoru:
Kacper Blonsky vs Marcin Dubiel

Co-main event:
Kasjusz ”Don Kasjo” Życiński vs Marcin ”El Testosteron” Najman

Pozostałe:
Filip ”Filipek” Marcinek vs Michał ”Sobota” Sobolewski
Amadeusz ”Ferrari” Roślik vs Maksymilian ”Wiewiór” Wiewiórka
Paweł ”Tybori” Tyburski vs Gabriel ”Arab” Al-Sulwi
Piotr ”Szeli” Szeliga vs Piotr ”Bestia” Piechowiak         

Zobacz także:

Adesanya prowokuje Jana! Błachowicz dałby radę?

Israel Adesanya mistrz wagi średniej prowokuje naszego reprezentanta. Jest odpowiedz, sami zobaczcie

Juras komentuje zamykanie siłowni i nie tylko! Co wy o tym sądzicie?

Łukasz Jurkowski ma już dość takiej sytuacji. Postanowił mocno skomentować kolejne zamknięcia