MMA PLNajnowszeONE ChampionshipTragiczny wypadek! Nie żyje 23-letni zawodnik One Championship!

Tragiczny wypadek! Nie żyje 23-letni zawodnik One Championship!

Przykra informacja z Tajlandii, a dokładnie z Phuket. Nie żyje młody i jakże dobrze zapowiadający się zawodnik największej azjatyckiej organizacji na świecie. Fariyar Aminipour zmarł mając zaledwie 23-lata. Był to straszny wypadek.

One

Reprezentant Iranu chciał spełnić swoje marzenia i już w niedalekiej przyszłości wywalczyć tytuł organizacji One Championship.

Fariyar swoje pojedynki toczył w formule K-1 oraz boksie tajskim. W One odnotował pięć pojedynków. Początek miał kapitalny, bowiem seria czterech zwycięstw z rzędu.

W ostatnim pojedynku Aminipour doznał pierwszej przegranej w organizacji. Miało to miejsce pod koniec grudnia poprzedniego roku. Irańczyk podczas gali One Friday Fights 46 w Bangkoku przegrał przed czasem z zawodnikiem publiczności Kulabdamem Sor.Jor.Piek Uthaiem. 

Przykra wiadomość!

Bardzo przykre wiadomości. Nie żyje młody i utalentowany zawodnik boksu tajskiego Fariyar Aminipour. 23-latek zmarł w wypadku.

Miało to miejsce w czwartek rano w Phuket, gdy poruszał się na motocyklu. Irańczyk miał stracić panowanie nad pojazdem. Jak podaje ”Mirror” uderzył w krawężnik, wskutek czego doznał poważnych urazów głowy. Fariyar został przewieziony do szpitala, gdzie stwierdzono jego śmierć.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis