MMA PLKSWTomasz Romanowski po XTB KSW 78: Wygrałem na pewno [WIDEO]

Tomasz Romanowski po XTB KSW 78: Wygrałem na pewno [WIDEO]

Tomasz Romanowski i Radosław Paczuski dali epicką batalię na minionej gali XTB KSW 78, która wczoraj odbyła się w Netto Arenie w Szczecinie. I choć była to bardzo bliska walka, to “Tommy” po gali był przekonany, że ją wygrał i że sędziowie właściwie wskazali zwycięzcę tej konfrontacji.

Tomasz Romanowski po XTB KSW 78

Starcie Romanowski vs Paczuski było eliminatorem do walki o pas mistrzowski wagi średniej KSW. Teraz o ten laur zawalczy właśnie “Tommy”.

Trzeba jednak oddać, że obaj dali fenomenalną walkę w klatce, która z miejsca stała się kandydatem do walki roku w polskim MMA:

Tomasz Romanowski po XTB KSW 78: Wygrałem na pewno

Po gali walce na XTB KSW 78, Tomasz Romanowski w rozmowie z dziennikarzami przekonywał, że czuje się pewnym zwycięzcą minionej konfrontacji:

“W dwóch rundach podłączyłem go. W pierwszej podłączyłem Radka. W drugiej było widać jak leciał na mnie z kolanem i na sto procent miałem trzy punkty podparcia i to był punkt ujemny, ale sędziowie nie zareagowali. Ja chciałem od razu zareagować i pokazać, że to jednak był faul, ale niestety nie zdążyłem, bo musiałem się osłonić przed jego kolanem. Także zasłużenie. Wygrałem na pewno.”

Cała rozmowa z Tomaszem Romanowskim po epickiej walce z Radosławem Paczuskim na XTB KSW 78 poniżej:

Zobacz także:

XTB KSW 78 – wyniki

Pierwsza gala KSW w 2023 roku odbędzie się w Szczecinie. Walka wieczoru to rewanżowe starcie Michała Materli i Kendalla Grove. W co-main evencie rękawice skrzyżują Tomasz Romanowski i Radosław Paczuski. Ponadto w rozpisce znaleźli się m.in. Borys Mańkowski, Łukasz Sudolski czy Roman Szymański.

Zabrakło szczęścia… Haratyk dominował, ale w 5. rundzie został poddany z rąk Abdouraguimova!

Rafał Haratyk (16-5-1) był naprawdę bardzo bliski zdobycia pasa organizacji Ares FC. Polak dominował – wydawało się, że zaraz dojdzie do decyzji sędziów i na biodrach Rafała pojawi się pas. Podopieczny Damiana Herczyka ostatecznie pod koniec piątej odsłony musiał uznać wyższość – Abdoula Abdouraguimova (16-1).

Już dziś Krzysztof Głowacki stoczy bardzo ważny pojedynek! Transmisja w TVP Sport!

Krzysztof Głowacki (32-3, 20 KO) już dzisiaj stoczy bardzo ważny pojedynek w Manchesterze. Będzie to kolejny pojedynek byłego mistrza świata na terenie Wielkiej Brytanii. ”Główka” tuż przed walką wieczoru skrzyżuje rękawice z niepokonanym Richardem Riakporhe (15-0, 11 KO). Transmisja pojedynku na żywo w TVP Sport.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis