MMA PLNajnowszeKSWTomasz Romanowski po XTB KSW 78: Wygrałem na pewno [WIDEO]

Tomasz Romanowski po XTB KSW 78: Wygrałem na pewno [WIDEO]

Tomasz Romanowski i Radosław Paczuski dali epicką batalię na minionej gali XTB KSW 78, która wczoraj odbyła się w Netto Arenie w Szczecinie. I choć była to bardzo bliska walka, to “Tommy” po gali był przekonany, że ją wygrał i że sędziowie właściwie wskazali zwycięzcę tej konfrontacji.

Tomasz Romanowski po XTB KSW 78

Starcie Romanowski vs Paczuski było eliminatorem do walki o pas mistrzowski wagi średniej KSW. Teraz o ten laur zawalczy właśnie “Tommy”.

Trzeba jednak oddać, że obaj dali fenomenalną walkę w klatce, która z miejsca stała się kandydatem do walki roku w polskim MMA:

Tomasz Romanowski po XTB KSW 78: Wygrałem na pewno

Po gali walce na XTB KSW 78, Tomasz Romanowski w rozmowie z dziennikarzami przekonywał, że czuje się pewnym zwycięzcą minionej konfrontacji:

“W dwóch rundach podłączyłem go. W pierwszej podłączyłem Radka. W drugiej było widać jak leciał na mnie z kolanem i na sto procent miałem trzy punkty podparcia i to był punkt ujemny, ale sędziowie nie zareagowali. Ja chciałem od razu zareagować i pokazać, że to jednak był faul, ale niestety nie zdążyłem, bo musiałem się osłonić przed jego kolanem. Także zasłużenie. Wygrałem na pewno.”

Cała rozmowa z Tomaszem Romanowskim po epickiej walce z Radosławem Paczuskim na XTB KSW 78 poniżej:

Zobacz także:

Czas na kolejną edycję Artnox Camp. Można zdobyć kontrakt z Artnox Fight Sport!

Już w dniach 10-12 lutego odbędzie się kolejna edycja Artnox Camp. Będzie to okazja do szlifowania swoich umiejętności a także zdobyć kontrakt z grupą menadżerską Artnox Fight Sport.

Kamil Szeremeta o starciu Łaszczyk vs Ferrari: Trochę się martwię o tą walkę…

Na kanale “ringpolska” ukazał się materiał, w którym były mistrz Europy kategorii średniej w boksie wyraził swoje zdanie na temat main eventu gali FAME 17. Ponadto, odniósł się także do samego “Ferrariego”.

Zimnoch znowu zaatakował Szpilkę: Tfu bydło!

Krzysztof Zimnoch jak widać nie zamierza odpuszczać! Pięściarz z Białegostoku ponownie w mediach społecznościowych atakuje Artura Szpilkę. Przypomnijmy, że parę lat temu mówiło się o walce Zimnoch-Szpilka i było przy tym zestawieniu naprawdę duże zainteresowanie. Ostatecznie wszystko zakończyło się fiaskiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis