MMA PLHighleagueTomasz Romanowski komentuje sytuację z burdami na High League 3. Ma wiadomość do “internetowych cwaniaków”

Tomasz Romanowski komentuje sytuację z burdami na High League 3. Ma wiadomość do “internetowych cwaniaków”

Tomasz Romanowski to zawodnik, którego się kupuje w całości, albo w całości wypiera się sympatii do niego. Zawodnik KSW komentuje sytuację z burdami, jakie miały miejsce na gali High League 3 w trójmiejskiej Ergo Arenie.

High League 3

Tam bójki pseudokibiców na trybunach doprowadziły do przedwczesnego zakończenia gali, co w ostateczności zablokowało walkę Denis Załęcki vs Mateusz Kubiszyn.

Mówi się nieoficjalnie, że na trybunach starli się pseudokibice Elany Toruń i Lechii Gdańsk. Burdy musiała opanować policja.

Tomasz Romanowski komentuje sytuację z burdami na High League 3

Teraz sytuację skomentował jeden z zawodników typowanych do walki o pas mistrzowski wagi półśredniej KSW – Tomasz Romanowski.

Zawodnik ten lubi prowokować i ścierać się z internetowymi osądami, więc wbił szpileczkę w to środowisko:

“No i co, chcieliście dymów we freak fightach i co? Wczoraj akurat siedziałem z dzieciakami i nie mogłem oglądać za dużo, ale słyszałem właśnie teraz, że dymy ostre były, że gale przerwali. I co? Chcieliście dymki? To teraz macie, bo tam na filmikach widać te mordy wszystkie co komentują, jak kurwa nagle zobaczyły ducha i prawie się nie obsrały w majtki. Także miłej niedzielki życzę internetowe cwaniaki!”

Zobacz także:

Łukasz Jurkowski o sytuacji na High League 3: Muszą nauczyć się od KSW jak załatwia się takie sprawy! Widzieliście?

Komentator MMA, analityk sportów walki, były zawodnik i tancerz, obecny konferansjer i wierny kibic Legii Warszawa – Łukasz “Juras” Jurkowski przedstawił swój punkt widzenia odnoszący się do sytuacji, która miała miejsce na gali High League 3.

Marcin Najman komentuje awanturę na High League 3! ”El Testosteron” uderza w Boxdela! Co wy na to?

Marcin Najman skomentował awanturę, która miała miejsce na High League 3 w Ergo Arenie. Malik Montana pojawił się w klatce i ogłosił, że walka Denisa Załęckiego z Mateuszem Kubiszynem zostaje odwołana. Pojedynek odbędzie się już niebawem i będzie to rekompensata dla fanów, którzy byli zawiedzeni całą sytuacją.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis