MMA PLBoxdelMarcin Najman komentuje awanturę na High League 3! ”El Testosteron” uderza w Boxdela!

Marcin Najman komentuje awanturę na High League 3! ”El Testosteron” uderza w Boxdela!

Marcin Najman skomentował awanturę, która miała miejsce na High League 3 w Ergo Arenie. Malik Montana pojawił się w klatce i ogłosił, że walka Denisa Załęckiego z Mateuszem Kubiszynem zostaje odwołana. Pojedynek odbędzie się już niebawem i będzie to rekompensata dla fanów, którzy byli zawiedzeni całą sytuacją.

Najman

Pojedynek ”Bad Boya” z Mateuszem ”Don Diego” Kubiszynem budził ogromne zainteresowanie. Pojedynek odbędzie się w formule MMA. Podczas konferencji czy w programie ”rundki” nie brakowało mocnych słów.

Przypomnijmy, że Marcin Najman stoczył jeden pojedynek w Ergo Arenie. Był to debiut w organizacji FAME MMA. ”El Testosteron” bez problemów przed czasem pokonał Piotra ”Bonusa BGC” Witczaka. Po walce w klatce pojawił się Piotr ”Bestia” Piechowiak i doszło do awantury.

Jest komentarz Najmana!

Marcin Najman na twitterze postanowił skomentować awanturę, która powstała na gali High League 3 w Ergo Arenie. ”El Testosteron” postanowił nawiązać do swojej wypowiedzi po walce na FAME MMA 5.

A jednak …

Jakieś analogie? 

Ponadto Marcin Najman w tej sytuacji uderzył w Michała ”Boxdela” Barona. W ostatnim czasie nie brakowało mocnych słów z obu stron.

Czy to prawda, że na policję wczoraj zadzwonił Bąbel ? Tak sugerujecie w komentarzach na moim youtube

Zobacz także:

Mistrz KSW zrobił sobie selfie na tle zadymy na trybunach podczas High League 3! Widzieliście?

On jest niesamowity! Mistrz KSW – Sebastian Przybysz to człowiek, którego nie można nie lubić! Posiadacz pasa mistrzowskiego wagi koguciej zrobił sobie selfie na tle zadymy, która miała miejsce podczas wczorajszej gali High League 3.

Denis Załęcki uderza w Don Diego po High League 3. Mocne słowa “Bad Boya” z Torunia: Trzymajcie mnie! Co wy na to?

Denis Załęcki bezpośrednio uderza w Don Diego po nieodbytej walce na gali High League 3, która wczoraj odbyła się w trójmiejskiej Ergo Arenie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis