MMA PLHighleagueŁukasz Jurkowski o sytuacji na High League 3: Muszą nauczyć się od KSW jak załatwia się takie sprawy

Łukasz Jurkowski o sytuacji na High League 3: Muszą nauczyć się od KSW jak załatwia się takie sprawy

Komentator MMA, analityk sportów walki, były zawodnik i tancerz, obecny konferansjer i wierny kibic Legii Warszawa – Łukasz “Juras” Jurkowski przedstawił swój punkt widzenia odnoszący się do sytuacji, która miała miejsce na gali High League 3.

High League 3

Tam organizatorzy przerwali imprezę przed jej ostatnią walką. Kiedy do wyjścia do klatki szykowali się Denis Załęcki i Mateusz Kubiszyn, Malik Montana ogłosił, że ze względów bezpieczeństwa walka ta się na gali w Ergo Arenie nie odbędzie.

Więcej o tamtej sytuacji poczytacie w poniższych wiadomościach:

High League 3: Nie będzie walki Denis Załęcki vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn!

To dlatego przerwano galę High League 3! Mamy filmiki z trybun oraz komentarz redaktorów MMA.PL obecnych w Ergo Arenie

Teraz mamy też komentarz Łukasza Jurkowskiego, który w taki sposób poradził na przyszłość High League w zapobiegnięciu podobnym problemom:

“High League musi się od KSW nauczyć jak załatwia się sprawy kibicowskie na czas trwania eventu. To było do przewidzenia przecież.”

Zapytacie pewnie, co konkretnie robi KSW podczas gal, na których potencjalnie może dojść do spięć kibicowskich. “Juras'” wyjaśnił to w kolejnym tweecie:

“Według ustaleń organizatorów…bójka nie dotyczyła kibolstwa,a innych uczestników gali. Pytacie jak się zatem załatwia sprawy kibicowskie na galach MMA sznytem KSW? Siada do stołu z dwiema grupami kibicowskimi przed imprezą. To od miesiąca było dogadane według HL.”

A Wy jak myślicie – gdyby wcześniej się za ten temat zabrano, to można było uniknąć rozróby z udziałem pseudokibiców?

Zobacz także:

High League 3: Wyniki NA ŻYWO! Wielkie emocje na gali! Zobacz, kto wygrał pojedynki

Gala High Leauge 3 już na żywo! Kibice doczekali się wydarzenia, które można oglądać live w systemie PPV lub będąc na żywo w ERGO ARENIE na granicy Gdańska i Sopotu. W tym artykule można śledzić wyniki walka po walce. Kto wygrał swoje pojedynki? – Zobacz! Start o godzinie 20:00.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis