MMA PLArchiwumKSWTomasz Romanowski chce walki z Roberto Soldiciem: Ja potrafiłem Pietrzaka posłać na deski!

Tomasz Romanowski chce walki z Roberto Soldiciem: Ja potrafiłem Pietrzaka posłać na deski!

Tomasz Romanowski (15-8) odnotował bardzo ważne zwycięstwo w dotychczasowej karierze. ”Tommy” mocno przybliżył się do mistrzowskiej szansy w kategorii półśredniej. Podopieczny Piotra Bagińskiego jednogłośną decyzją sędziów pokonał Michała Pietrzaka (10-5-1).

Romanowski

1 i 3 runda wydawała się naprawdę bliska. Mimo wszystko ciosy w wykonaniu Romanowskiego robiły większe wrażenie. W drugiej odsłonie ”Zgniatacz” wylądował na deskach, ale szybko doszedł do siebie. Pietrzak zaskakująco mało dążył do sprowadzeń. Pietrzak postanowił zaryzykować i wymieniać w stójce uderzenia z rywalem.

Romanowski chce Soldicia!

Tomasz Romanowski (15-8) jest pewny swego! Mateusz Borek po walce zapytał ”Tommy’ego” kto następny. Romanowski nie myślał długo i wskazał Roberto Soldicia (20-3). Tomasz już nie pierwszy raz mówi o potencjalnej walce z podwójnym mistrzem KSW.

27-latek ostatni pojedynek stoczył w grudniu na KSW 65. Było to hitowe starcie z Mamedem Khalidovem (35-8-2).

Soldić od samego początku szukał mocnego pojedynczego uderzenia. Khalidov często korzystał z kopnięć, a dodatkowo zdobył obalenie. Mamed w drugiej rundzie zdecydowanie zaryzykował. Podopieczny Pawła Derlacza i Szymona Bońkowskiego wchodził w otwarte wymiany. Jedno z arcy mocnych uderzeń Soldicia i mamy po wszystkim….

Zobacz także:

Były piłkarz Manchesteru United zmierzy się w boksie z… youtuberem! Co wy na to?

Były piłkarz Manchesteru United – Patrice Evra zmierzy się w boksie z popularnym youtuberem! Ich walka odbędzie się już 30 kwietnia na gali Boxstar Celebrity Boxing w Londynie.

Don Kasjo zapewnia: W freak fightach jestem królem, jestem niezwyciężony!  Widzieliście?

Kasjusz Życiński uważa, że jest królem freak fightów! Popularny ”Don Kasjo” jest jednym z włodarzy PRIME SHOW MMA – czyli nowej organizacji, która już na początku lipca planuje drugi event. Niewykluczone, że Kasjusz jeszcze pojawi się w klatce i stoczy kolejny pojedynek na zasadach boksu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis