MMA PLArchiwumFAME MMATomasz Adamek zawodnikiem FAME MMA! Wiemy na ile walk podpisał kontrakt!

Tomasz Adamek zawodnikiem FAME MMA! Wiemy na ile walk podpisał kontrakt!

Stało się ! Uznawany za najlepszego lub jednego z najlepszych pięściarzy w historii boksu w Polsce – Tomasz Adamek został zawodnikiem FAME MMA! Kontrakt “Górala” z największą freakową organizacją MMA w Europie został ogłoszony podczas trwającej właśnie gali FAME Friday Arena 2.

Tomasz Adamek zawodnikiem FAME MMA

Gala FAME Friday Arena 2 odbywa się właśnie w Netto Arenie w Szczecinie. Walką wieczoru całej imprezy jest pojedynek rewanżowy między Pawłem “Prezesem FEN” Jóźwiakiem a Michałem “Boxdelem” Baronem. Starcie to odbędzie się na zasadach K-1.

FAME FRIDAY ARENA 2 wyłącznie w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

Tomasz Adamek zawodnikiem FAME MMA!

Choć gala FAME Friday Arena 2 dopiero się rozpoczęła, to my już mamy wielkiego niusa! Nowym zawodnikiem freakowej organizacji został jeden z najlepszych polskich pięściarzy w historii – Tomasz Adamek!

Jego obecność na ostatniej gali FAME 19, gdzie towarzyszył m.in. Mateuszowi Borkowi jednak nie była przypadkowa.

Podczas trwającej gali FAME Friday Arena 2 w Szczecinie, Tomasz Adamek został ogłoszony nowym zawodnikiem organizacji!

“Góral” podpisał z FAME MMA kontrakt na dwie walki. Obie stoczy w 2024 roku i odbędą się one w formule bokserskiej. Na ten moment nie znamy jego pierwszego przeciwnika.

Tomasz Adamek to były pięściarz, który ma za sobą walki m.in. z Andrzejem Gołotą. Przemysławem Saletą czy Arturem Szpilką. Ze świata, “Góral” mierzył się z takimi zawodnikami jak Witalij Kliczko, Steven Cunningham czy Michael Grant.

Jak myślicie, kto będzie rywalem Tomasza Adamka na jednej z kolejnych gal FAME MMA?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis