MMA PLNajnowszeFAME MMACANAL+ wydało oświadczenie po brutalnym ataku Pawła Tyburskiego!

CANAL+ wydało oświadczenie po brutalnym ataku Pawła Tyburskiego!

CANAL+ wydało oświadczenie po brutalnym ataku Pawła Tyburskiego na Kasjusza Życińskiego.

CANAL+ wydało oświadczenie
Foto: Lukasz Sobala / PressFocus

Konferencja, która odbyła się na kilka dni przed FAME 21: Pretendent, wywołała prawdziwe trzęsienie ziemi.

Wszystko za sprawą tych dwóch dżentelmenów: Kasjusza Życińskiego i Pawła Tyburskiego.

Jak to zwykle bywa, w trakcie takich programów nie mogło zabraknąć wyzwisk, obrzucania się błotem i krzyków. Tym razem jeden z uczestników postanowił pójść o krok dalej.

Gdy Kasjusz Życiński powiedział parę słów za dużo – Paweł Tyburski nie wytrzymał – w furii ruszył z mikrofonem na „Dona Kasjo”, rozcinając samozwańczemu królowi głowę.

W rezultacie Życiński nie weźmie udziału w FAME 21: Pretendent, podobnie jak Paweł, który nie zamierza kontynuować współpracy z największą organizacją freak fight w Europie.

„Don Kasjo” odniósł zbyt poważne obrażenia, aby wyjść w sobotę do walki z Alanem Kwiecińskim, natomiast Tyburski został zablokowany przez federację.

ZOBACZ TAKŻE: Okniński komentuje awanturę przed FAME 21: federacja ma problemy, idziemy im na rękę

Na tym jednak nie koniec. Platforma CANAL+, która niedawno podpisała umowę z Fame MMA, wydała oświadczenie ws. wydarzeń z 13 maja.

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że CANAL+ odpowiada wyłącznie za transmisję online gali Fame 21. Wszystkie decyzje dotyczące wydarzenia, a w szczególności te związane z promocją czy doborem uczestników, podejmuje organizator wydarzenia, czyli federacja Fame. Niezwłocznie po zakończeniu konferencji przekazaliśmy więc do przedstawicieli Fame swoje uwagi dotyczące zachowania uczestników oraz zwróciliśmy się z prośbą o monitorowanie materiałów, które są lub mogą być tworzone przez osoby związane z wydarzeniem i adekwatne reakcje. Zgodnie z naszą wiedzą przedstawiciele Fame mają zamiar wyciągać daleko idące konsekwencje w odpowiedzi na sytuację, do której doszło w trakcie wydarzenia – poinformował Piotr Kaniowski, rzecznik prasowy CANAL+

Wygląda na to, że CANAL+ nie zamierza ingerować w politykę Fame MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis