MMA PLArchiwumFAME MMAFAME FRIDAY ARENA 2: wyniki NA ŻYWO! Boxdel vs. Jóźwiak, Crusher vs. Ostry – śledź live, kto wygrał pojedynki!

FAME FRIDAY ARENA 2: wyniki NA ŻYWO! Boxdel vs. Jóźwiak, Crusher vs. Ostry – śledź live, kto wygrał pojedynki!

FAME FRIDAY ARENA 2: wyniki NA ŻYWO! Zapraszamy do śledzenia wyników gali FAME FRIDAY ARENA 2, która już dzisiaj odbędzie się w szczecińskiej NETTO ARENA.

FAME FRIDAY ARENA 2 wyniki
Foto: FAME

FAME FRIDAY ARENA 2 wyłącznie w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

W walce wieczoru czeka nas wielki rewanż włodarzy. Michał „Boxdel” Baron znowu zmierzy się z Pawłem Jóźwiakiem, by rozstrzygnąć, kto jest włodarzem nr 1.

Kacper Błoński ma coś do udowodnienia, bowiem nie wygrał od dwóch walk. Ciężko określić, co potrafi jego rywal, więc tu może wydarzyć się absolutnie wszystko.

Ciekawie zapowiada się pojedynek Dominika Zadory z Alanem Kwiecińskim. Spodziewamy się mocnej wymiany ciosów i kopnięć, a także efektownego skończenia.

Piotr Lisek zadebiutuje w organizacji FAME – dziwnie to brzmi, jednak rzeczywiście się wydarzy! Zadanie przed nim ciężkie, bo Dariusz Kaźmierczuk jest groźny, dlatego Lisek musi być sprytny, aby pokonać króla dżungli.

Mocne wymiany mogą pójść w walce Robert Pasut vs. Filip Zabieski. Panowie zawsze dają ciekawe pojedynki i liczymy, że tym razem będzie podobnie!

Duży konflikt na horyzoncie! Dwóch Marcinów, a tylko jeden z nich wyjdzie zwycięsko. Który? Oglądajcie, żeby poznać ostateczny rezultat tej wojny streamerów.

ZOBACZ TAKŻE: FAME FRIDAY ARENA 2: Transmisja stream online – gdzie oglądać

W rozpisce FAME FRIDAY ARENA 2 znaleźli się też m.in. Josef Bratan, Maksymilian Wiewiórka, Alan Kwieciński, Dominik Zadora, Fagata, Brylantynka, Mandzio, Karolek.

FAME FRIDAY ARENA 2 PPV

Start wydarzenia o godzinie 19:30. Studio wystartuje pół godziny wcześniej, czyli o 19:00. Całą galę możecie obejrzeć wyłącznie w systemie PPV. Transmisja dostępna w dwóch wariantach. Pakiet BASIC za 34,99, który obejmuje dostęp do transmisji live w jakości 720p oraz możliwość odtworzenia gali przez 48 godzin po skończonym wydarzeniu. W pakiecie PREMIUM za 39,99, otrzymamy dostęp do transmisji live w 1080p (FULL HD) i możliwość odtworzenia gali przez okrągły tydzień.

*ostateczna cena zależna od wybranej formy płatności.

FAME FRIDAY ARENA 2 – wyniki

Początek transmisji: 19:30

Karta główna:

105 kg: Michał „Boxdel” Baron pok. Pawła „Prezesa FEN” Jóźwiaka przez KO, 2 runda – walka w formule K-1, małe rękawice
83,9 kg: Kacper „Crusher” Błoński pok. Daniela ”Ostrego” Ostaszewskiego przez TKO – walka bokserska, małe rękawice, bez limitu czasowego
83,9 kg: Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka pok. Jose ”Josefa Bartana” Siamo przez jednogłośną decyzje sędziów – walka w formule K-1, małe rękawice
77,1 kg: Adrian „Polak” Polański pok. Arkadiusza Tańculę przez jednogłośną decyzje sędziów.
83,9 kg: Alan Kwieciński pok. Dominika „Japońskiego Drwala” Zadorę przez poddanie (gilotyna), 1 runda.
79,0 kg: Marcin „Xayoo” Majkut pok. Marcina ”Rafonixa” Krasuckiego przez TKO, 1 runda – walka w formule K-1, małe rękawice
56,0 kg: Agata „Fagata” Fąk poko. Martynę ”Brylantynka” Janusz przez jednogłośną decyzje sędziów – walka w formule K-1, małe rękawice
86,0 kg: Filip Zabielski pok. Roberta „Sutonatora” Pasuta przez jednogłośną decyzje sędziów.
92,0 kg: Piotr Lisek pok. Dariusza „Daro Lwa” Kaźmierczuka przez TKO (ciosy w parterze), 1 runda.

Karta wstępna:

95,0 kg: Karol „Karolek” Dąbrowski pok. Łukasza ”Mandzio” Samonia przez jednogłośną decyzje sędziów – walka w formule K-1, małe rękawice
83,9 kg: Roger Salla pok. Andrzeja ”Endi” Czysza przez TKO (niskie kopnięcie), 1 runda.

Transmisja:

PPV (od 34,99 zł)

Karta wstępna na YouTube

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis