MMA PLMarcin NajmanTo się naprawdę dzieje! Marcin Najman chce walczyć z… Bobem Sappem, padło wyzwanie! [WIDEO]

To się naprawdę dzieje! Marcin Najman chce walczyć z… Bobem Sappem, padło wyzwanie! [WIDEO]

Marcin Najman już w przeszłości wspominał o takim potencjalnym starciu. ”El Testosteron” na swoim kanale YouTube postanowił rzucić wyzwanie w kierunku… Boba Sappa (12-20) – swego czasu mocny kickboxer.

Najman

Amerykanin to nietuzinkowa postać! Futbolista, wrestler, aktor i kiedyś świetny zawodnik. Przypomnijmy sobie choćby dwa pojedynki z legendarnym Ernesto Hoostem. ”Bestia” sprawił wielką sensację pokonując przed czasem faworyzowanego Holendra. 

Nie gorzej było w MMA, gdy w organizacji Pride mierzył się z Antonio Rodrigo Nogueirą. Brazylijczyk w tym starciu miał duże kłopoty. Ostatnie lata Boba w sporcie były fatalne. Wielu widzów zarzucało, że ”Bestia” przyjeżdża tylko po wypłatę. 49-latek ostatni pojedynek stoczył we wrześniu 2019 roku, gdy wypunktował debiutującego sumitę – Kinataro Osunaaarashi.

Dojdzie do takiego starcia w Polsce?

Marcin Najman ma taką nadzieje! ”El Testosteron” postanowił rzucić wyzwanie kierunku Boba Sappa. Czy dojdzie do takiego zestawienia w organizacji MMA VIP? Nie możemy tego wykluczyć!

Całe wideo poniżej:

Częstochowianin najbliższe starcie odnotuje dwudziestego piątego lutego. Będzie to walka wieczoru MMA VIP 4. Najman zmierzy się z debiutującym Mirosławem ”Miśkiem z Nadarzyna” Dąbrowskim.

Zobacz także:

Najman ostro o Murańskim: Ta stara gangrena zaczepia prekursora MMA, to zwykły kapuś! Co wy na to?

To były mocne słowa! Mowa o następnym materiale na kanale Marcina Najmana. ”El Testosteron” nie odpuszcza Jackowi Murańskiemu. Ich konflikt trwa już dłuższy czas i niewykluczone, że w 2022 roku dojdzie w końcu do tego starcia w klatce.

Oficjalny trailer gali Prime: Zadyma! Ruszyła sprzedaż biletów! Będziecie na miejscu?

Podczas premierowej gali organizacji PRIME SHOW MMA dojdzie do zwieńczenia wielu mocnych konfliktów wśród polskich gwiazd internetu. W walce wieczoru zmierzą się niedawni królowie Youtube’a – Kruszwil i Kamerzysta. A to jedynie jedna walka z zaplanowanych dziesięciu!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis