Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLMurańskiTo się dzieje naprawdę! Jacek Murański zapowiada powrót do klatki!

To się dzieje naprawdę! Jacek Murański zapowiada powrót do klatki!

Zaskoczenie? To się dzieje naprawdę. Jacek Murański w mediach społecznościowych zapowiada powrót do klatki. Już niebawem poznamy szczegóły czwartego starcia ”Murana”.

Murański

Przypomnijmy, że Jacek Murański podpisał kontrakt z organizacją High League. Do jego debiutu miało dojść na 6 edycji w Katowicach. Mówiło się nawet o szalonej walce 2 vs 2 (Marcin Najman i Paweł Bomba vs Jacek i Mateusz Murański). Ostatecznie wszystko zakończyło się fiaskiem. Była to smutna wiadomość, bowiem w mediach pojawiła się informacja o śmierci młodego freak fightera – Mateusza Murańskiego.

Murański do tej pory stoczył trzy pojedynki. Jacek przegrał z Robertem Pasutem i dwukrotnie musiał uznać wyższość Arkadiusza ”Aroya” Tańculi.

Jacek Murański zapowiada powrót!

Jacek ”Muran” Murański w mediach społecznościowych zapowiada powrót do klatki.

Synku! Zgodnie z tym co nieustannie manifestuje Twoja wola i mając na względzie argumenty przedstawione mi w rozmowie z Twoim przyjacielem Ferrarim – WRACAM DLA CIEBIE. ZAWSZE RAZEM NA ZAWSZE RAZEM

Zobacz także:

Największa wypłata w karierze! Wiemy ile Łukasz Różański zarobił za zdobycie pasa mistrza świata WBC! Widzieliście?

W miniony weekend fani zawodowego boksu żyli wydarzeniami z Rzeszowa. Tam Łukasz Różański walczył z Chorwatem Alenem Babicem. Stawką starcia był mistrzowski pas mistrza świata WBC kategorii bridger. Pojedynek ten wygrał Polak, a my dowiedzieliśmy się ile Łukasz Różański zarobił za zdobycie pasa mistrza świata.

“Zasługuje pan na ojcowskiego i to od kobiety” – Wiktoria Czyżewska atakuje menadżera! Co wy na to?

Nowa zawodniczka Federacji KSW Wiktoria Czyżewska atakuje menadżera Przemysława Kosińskiego z grupy AniMMAls i wspomina o prywatnych wiadomościach, jakie od niego otrzymywała.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis