MMA PLNajnowszeMurańskiTo się dzieje naprawdę! Jacek Murański zapowiada powrót do klatki!

To się dzieje naprawdę! Jacek Murański zapowiada powrót do klatki!

Zaskoczenie? To się dzieje naprawdę. Jacek Murański w mediach społecznościowych zapowiada powrót do klatki. Już niebawem poznamy szczegóły czwartego starcia ”Murana”.

Murański

Przypomnijmy, że Jacek Murański podpisał kontrakt z organizacją High League. Do jego debiutu miało dojść na 6 edycji w Katowicach. Mówiło się nawet o szalonej walce 2 vs 2 (Marcin Najman i Paweł Bomba vs Jacek i Mateusz Murański). Ostatecznie wszystko zakończyło się fiaskiem. Była to smutna wiadomość, bowiem w mediach pojawiła się informacja o śmierci młodego freak fightera – Mateusza Murańskiego.

Murański do tej pory stoczył trzy pojedynki. Jacek przegrał z Robertem Pasutem i dwukrotnie musiał uznać wyższość Arkadiusza ”Aroya” Tańculi.

Jacek Murański zapowiada powrót!

Jacek ”Muran” Murański w mediach społecznościowych zapowiada powrót do klatki.

Synku! Zgodnie z tym co nieustannie manifestuje Twoja wola i mając na względzie argumenty przedstawione mi w rozmowie z Twoim przyjacielem Ferrarim – WRACAM DLA CIEBIE. ZAWSZE RAZEM NA ZAWSZE RAZEM

Zobacz także:

Największa wypłata w karierze! Wiemy ile Łukasz Różański zarobił za zdobycie pasa mistrza świata WBC! Widzieliście?

W miniony weekend fani zawodowego boksu żyli wydarzeniami z Rzeszowa. Tam Łukasz Różański walczył z Chorwatem Alenem Babicem. Stawką starcia był mistrzowski pas mistrza świata WBC kategorii bridger. Pojedynek ten wygrał Polak, a my dowiedzieliśmy się ile Łukasz Różański zarobił za zdobycie pasa mistrza świata.

“Zasługuje pan na ojcowskiego i to od kobiety” – Wiktoria Czyżewska atakuje menadżera! Co wy na to?

Nowa zawodniczka Federacji KSW Wiktoria Czyżewska atakuje menadżera Przemysława Kosińskiego z grupy AniMMAls i wspomina o prywatnych wiadomościach, jakie od niego otrzymywała.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis