MMA PLNajnowszeKSW“Zasługuje pan na ojcowskiego i to od kobiety” – Wiktoria Czyżewska atakuje menadżera!

“Zasługuje pan na ojcowskiego i to od kobiety” – Wiktoria Czyżewska atakuje menadżera!

Nowa zawodniczka Federacji KSW Wiktoria Czyżewska atakuje menadżera Przemysława Kosińskiego z grupy AniMMAls i wspomina o prywatnych wiadomościach, jakie od niego otrzymywała.

Wiktoria Czyżewska atakuje menadżera

Czyżewska ma na koncie debiut w klatce KSW. Na gali KSW 77: Mamed vs Pudzian poddała w pierwszej rundzie Aleksandrę Karasevą.

22 kwietnia Przemysław Kosiński szukając rywalki dla swojej zawodniczki – Emilii Czerwińskiej wskazał właśnie Czyżewską jako potencjalną rywalkę na sierpniową galę.

Wysłał bowiem takiego publicznego tweeta:

“Zasługuje pan na ojcowskiego i to od kobiety” – Wiktoria Czyżewska atakuje menadżera!

Teraz Czyżewska skomentowała tego tweeta i w niecenzuralnych słowach wypowiedziała się bezpośrednio o Przemysławie Kosińskim:

“Nie będę się rozdrabniała, ja już mówiłam – nie chcę, żeby pan poruszał moją osobę w jakichkolwiek swoich tweetach. Jeżeli ma pan do mnie jakiś problem, to spotkajmy się i wyjaśnijmy sobie tę sytuację. Bo ja nie lubię czegoś takiego, że tutaj w wiadomości prywatnej mi pan liże dupę, pisze czy będę u pana w teamie, a jak napisałam, że nie, to nagle jest źle i nagle jestem słaba.

Teraz widzę wczoraj, że Czerwińska versus Owczarz albo Czyżewska? Teraz Emilka chce się ze mną bić? A ostatnio mówił pan, że moja stójka jest na poziomie ALLMY i że w ogóle najpierw muszę coś wygrać, żeby się bić z Emilką. To jak to jest? Nagle jest okej i teraz Emilka może się ze mną bić?

Powiem tak – dopóki Emilka nie zmieni menadżera i dopóki ja się z panem nie spotkam to nie będzie tej walki, bo szczerze, to zasługuje pan na ojcowskiego i to od kobiety, a ja się nie pierdolę w tańcu i naprawdę jeśli będzie trzeba tak zrobić, to tak zrobię. Więc dopóki Emilka nie zmieni menadżera, to ja nie mam zamiaru w ogóle mieszać się w tę sytuację.”

Cała wypowiedź do sprawdzenia poniżej:

A Wy co sądzicie o potencjalnej walce Czyżewska vs. Czerwińska? Chcielibyście to zobaczyć w klatce KSW?

Zobacz także:

XTB KSW 81 – wyniki

Kolejna gala Federacji KSW odbędzie się w Tomaszowie Mazowieckim. Poznamy nowego mistrza wagi półśredniej. Zostanie nim Adrian Błeszyński lub Artur Szczepaniak.

Babilon MMA 35: Piotr Wawrzyniak dwoma ciosami pod siatką zdemolował Błeszyńskiego i pozostaje mistrzem

Piotr Wawrzyniak (11-5) pokonał Adriana Błeszyńskiego (10-6-1) w walce wieczoru gali Babilon MMA 35 w Jaworznie, której stawką był pas wagi średniej. Pojedynek zakończył się w drugiej rundzie.

To już dziś wielka gala boksu! Trzy walki o pas w Rzeszowie, znamy szczegóły!

Już dziś w Rzeszowie odbędzie się wielka gala boksu Knockout Boxing Night 27. Podczas ceremonii ważenia doszło do ostatniego face to face pomiędzy Łukaszem Różańskim, a Alenem Babiciem. Przypomnijmy, że dziś dojdzie do trzech walk o pas. Transmisja na żywo w TVP Sport.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis