MMA PLNajnowszeBoksNajwiększa wypłata w karierze! Wiemy ile Łukasz Różański zarobił za zdobycie pasa mistrza świata WBC

Największa wypłata w karierze! Wiemy ile Łukasz Różański zarobił za zdobycie pasa mistrza świata WBC

W miniony weekend fani zawodowego boksu żyli wydarzeniami z Rzeszowa. Tam Łukasz Różański walczył z Chorwatem Alenem Babicem. Stawką starcia był mistrzowski pas mistrza świata WBC kategorii bridger. Pojedynek ten wygrał Polak, a my dowiedzieliśmy się ile Łukasz Różański zarobił za zdobycie pasa mistrza świata.

ile Łukasz Różański zarobił

Walka Różański vs Babic zakończyła się już w pierwszej rundzie po szarży, na jaką Różański się zdecydował. Komentujący to wydarzenie Janusz Pindera i {Piotr Jagiełło eksplodowali po wygranej naszego rodaka:

Wiemy ile Łukasz Różański zarobił za zdobycie pasa mistrza świata WBC

Po chwili chwały w postaci zdobycia pasa mistrza świata, teraz na Łukasza Różańskiego czeka ogromna wypłata. Portal ringpolska.pl podał publicznie wiadomość z kwotą, jaką zarobił Polak za za pokonanie Babica.

Wg informacji wspomnianego portalu, Różański zarobi 191,5 tys. dolarów podstawy + 42,5 tysiąca dolarów bonusu za zwycięstwo.

Łącznie Łukasz Różański za wygraną w sobotni wieczór zainkasuje wypłatę rzędu 234 tysięcy dolarów, co w przeliczeniu na złotówki daje kwotę ok. 983 tysięcy.

Gratulujemy!

Zobacz także:

XTB KSW 81 – wyniki

Kolejna gala Federacji KSW odbędzie się w Tomaszowie Mazowieckim. Poznamy nowego mistrza wagi półśredniej. Zostanie nim Adrian Błeszyński lub Artur Szczepaniak.

Babilon MMA 35: Piotr Wawrzyniak dwoma ciosami pod siatką zdemolował Błeszyńskiego i pozostaje mistrzem

Piotr Wawrzyniak (11-5) pokonał Adriana Błeszyńskiego (10-6-1) w walce wieczoru gali Babilon MMA 35 w Jaworznie, której stawką był pas wagi średniej. Pojedynek zakończył się w drugiej rundzie.

To już dziś wielka gala boksu! Trzy walki o pas w Rzeszowie, znamy szczegóły!

Już dziś w Rzeszowie odbędzie się wielka gala boksu Knockout Boxing Night 27. Podczas ceremonii ważenia doszło do ostatniego face to face pomiędzy Łukaszem Różańskim, a Alenem Babiciem. Przypomnijmy, że dziś dojdzie do trzech walk o pas. Transmisja na żywo w TVP Sport.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis