MMA PLMMATo nie zdarza się często! Podwójny nokaut na gali MMA! [WIDEO]

To nie zdarza się często! Podwójny nokaut na gali MMA! [WIDEO]

Nietypowa sytuacja! Na lokalnej gali No Mercy Fights w Niemczech doszło do podwójnego nokautu. Zwycięzcą został zawodnik, który wstał i był jeszcze w jakimś stopniu gotowy na dalszą rywalizację.

Niemcy

Przypomnijmy, że w Polsce również doszło do takiej sytuacji w październiku 2012 roku. Doszło wtedy na gali Night of Champions Paczków do walki Mateusza Zawadzkiego z Marcinem Menclem.

Dwie strony w tym samym momencie próbowały zdobyć obalenie i doszło do zderzenia głowami. Ostatecznie ogłoszono remis, bowiem zawodnicy nie byli w stanie kontynuować walki. Warto zaznaczyć, że Zawadzki po kolejnych dwóch zwycięstwach trafił do KSW, a w debiucie zmierzył się z Mateuszem Gamrotem.

Cała sytuacja poniżej:

Podwójny nokaut!

Takie sytuacje nie zdarzają się często. Na gali No Mercy Fights w Niemczech doszło do podwójnego nokautu. Jeden z zawodników po chwili wstał, ale dalej był mocno oszołomiony.

Sami zobaczcie:

Zobacz także:

Wielkie wzruszenie Wildera na konferencji: Ludzie często nie rozumieją przez co przechodzimy! [WIDEO] Widzieliście?

Deontay Wilder (43-2-1, 42 KO) wraca na właściwe tory w wielkim stylu! ”Bronze Bomber” już w pierwszej rundzie ciężko znokautował pogromcę Kownackiego – Roberta Heleniusa (31-4, 20 KO). Były mistrz świata wagi ciężkiej wzruszył się podczas konferencji prasowej.

Awantura w studiu! Zawodnicy ACA zaczęli się szarpać, ciężko było uspokoić całą sytuację! [WIDEO] Co wy na to?

Dymy w organizacji ACA! W studiu doszło do szarpaniny pomiędzy Bibertem Tumenovem (11-2), a Andreyem Goncharovem (17-3). Do ich starcia dojdzie już czwartego listopada na 147 edycji w Moskwie. W main evencie dojdzie do mocnej walki w kategorii lekkiej – Yusuf Raisov (19-2) skrzyżuje rękawice z Eduardem Vartanyanem (23-4).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis