MMA PLBellatorTo nie wygląda dobrze! Pojawił się materiał z katorżniczego zbijania wagi! [WIDEO]

To nie wygląda dobrze! Pojawił się materiał z katorżniczego zbijania wagi! [WIDEO]

To aż ciężko się ogląda! W sieci pojawiło się nagranie ze zbijania wagi. Oczywiście wana i leżenie pod kocami, aby na koniec wypełnić limit i odetchnąć z ulgą. Nie jest to proste i wydaje się, że jednak zawodnicy nie do końca się regenerują, bo mają na to zaledwie jeden dzień.

Materiał z ciężkiego zbijania wagi Terry Braziera (11-4) może uświadomić wielu fanów, że zawodnicy sportów walki nie tylko ciężko trenują, ale też przeżywają ciężkie chwile tuż przed starciem. Jest to niebezpieczny proces, który kończy się różnie. Ostatnio mieliśmy przykład w UFC, który zakończył się odwołaniem pojedynku. Zobaczycie to w materiale poniżej.

Ciężkie chwile zawodnika MMA!

To są ciężkie momenty dla zawodników sportów walki. Mowa o zbijaniu wagi. W wielu przypadkach jest to duża ilość kilogramów.

W sieci pojawił się materiał ze zbijania wagi w wykonaniu Terry Braziera (11-4). Jak to wyglądało – sami zobaczcie w wideo poniżej.

Brutal MMA Weight Cut 😨😨

This weight cut looks tougher than the fight he's preparing for… 😨😨

Posted by SPORTbible Australia on Friday, March 19, 2021

Największy sukces Brytyjczyka to zdobycie pasa organizacji BAMMA. 34-latek ostatnie cztery pojedynki stoczył w Bellatorze. Terry nie będzie tego dobrze wspominał, bo wygrał wtedy zaledwie jedną walkę. Ostatnie starcia Terry’ego to przegrane na punkty z Sorenem Bakiem oraz błyskawicznym przez nokaut z Yvesem Landu. 

Zobacz także:

Nikola Milanović chce rewanżu z Pudzianowskim! Co wy na to?

To jest spore zaskoczenie! Nikola Milanović (0-1) zdradził, że w przyszłości chciałby stoczyć rewanż z Mariuszem Pudzianowskim (14-7). Przypomnijmy, że Serb do karty walk wskoczył na parę godzin przed galą.