MMA PLKSWBombardier komentuje zamieszanie przed galą KSW 59: Mam nadzieje, że dojdzie do walki z Pudzianem!

Bombardier komentuje zamieszanie przed galą KSW 59: Mam nadzieje, że dojdzie do walki z Pudzianem!

Nie tak sobie wyobrażał Serigne Ousmane Dia (2-0) pierwszą wizytę w Polsce. ”Bombardier” wydał oświadczenie po zamieszaniu przed galą KSW 59, która w sobotę odbyła się w Łodzi. Senegalski mistrz zapasów ma dalej nadzieje, że dojdzie do jego starcia z Mariuszem Pudzianowskim (14-7).

44-latek parę godzin przed galą doznał ataku ostrego zapalenia wyrostka robaczkowego i musiał być hospitalizowany. Nowym przeciwnikiem Pudzianowskiego został Nikola Milanović, dla którego był to debiut zawodowy. Serb nie postawił wysoko poprzeczki. Pudzianowski szybko i łatwo zastopował przeciwnika.

Bombardier dalej liczy na pojedynek z Pudzianowskim!

Wydaje się, że organizacja KSW będzie chciała w przyszłości doprowadzić do starcia Mariusza Pudzianowskiego (14-7) z Serigne Ousmane Dią (2-0). Na to liczy również Senegalczyk, który zdradził, że czeka go operacja we Francji. Całe oświadczenie pojawiło się na Wirtualnej Polsce.

Przede wszystkim przepraszam kibiców i KSW. Ostatnie dwa miesiące to były treningi i przygotowania do walki. Polscy dziennikarze byli w Senegalu i widzieli przygotowania, widzieli moje chęć. Nad ranem w dniu walki poczułem bóle brzucha, które okazały się ostrym zapaleniem wyrostka robaczkowego. To wszystko się okazało w szpitalu. Lekarze mi powiedzieli, że nie będę zdolny do walki – praktycznie mogę powiedzieć, że był to zakaz. Dzisiaj wylatuję do Francji, gdzie poddam się zbiegowi. Jeszcze raz przepraszam wszystkich, KSW i publiczność. Mam dużą nadzieję, że jednak dojdzie do walki z „Pudzianem”.

Przypomnijmy, że Milanović nie był pierwszy wyborem. Do walki z Pudzianem przymierzany był nowy nabytek organizacji Thomas Narmo. Norweg po oglądnięciu walk Pudzianowskiego postanowił ostatecznie odmówić. Przypomnijmy, że Narmo dwudziestego czwartego kwietnia zmierzy się z Izu Ugonohem na KSW 60.

Zobacz także:

Szadziński reaguje na słowa Don Kasjo! Chcielibyście zobaczyć taką walkę?

Czy to będzie kolejny rywal Don Kasjo? Zawodnik kategorii lekkiej KSW jest otwarty na walkę!

Kibic podpuszcza Pudziana! Widzieliście?

Nie milkną echa po wczorajszej walce pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim a Nikolą Milanovicem. Mimo że Polak szybko i łatwo uporał się ze swoim przeciwnikiem, to część kibiców krytykuje Pudziana za wczorajszy występ.