MMA PLmiklaszTo nie koniec! Kacper Miklasz zapowiada następny start, ale nie w MMA!

To nie koniec! Kacper Miklasz zapowiada następny start, ale nie w MMA!

Kacper Miklasz nie powiedział ostatniego słowa. Młody zawodnik za pomocą mediów społecznościowych zapowiedział następny start. Co ciekawe ”Polish Machine” tym razem nie zawalczy w formule mieszanych sztuk walki.

Trzeba przyznać, że ten rok był przyniósł mocne tempo startów u fightera pochodzącego z Ełku. Miklasz w niecałe 40-dni stoczył aż cztery pojedynki, ale tylko z jednego wyszedł zwycięsko. Mowa o drugiej edycji MMA VIP, która odbyła się w Częstochowie. ”Polish Machine” już w pierwszej odsłonie zdemolował Tomasa Vaicickasa z Litwy.

Miklasz znany jest ze swoich startów na gołe pięści. Miklasz jest finalistą turnieju WOTORE, a nie tak dawno próbował swoich sił w GROMDZIE.

Będzie ciekawie!

To już pewne! Kacper Miklasz jeszcze w tym roku stoczy swój następny pojedynek. Pewne jest jedno – nie będzie to formuła MMA. W przyszłym tygodniu poznamy szczegóły.

„Dyscyplina robi to, czego nie lubisz, ale robi to tak, jak to kochasz.”  Powoli czas szykować się do kolejnego boju. Wnioski wyciągnięte z poprzednich walk dłuższa przerwa była potrzebna żeby obudzić znów we mnie lwa. To co @papaj_mma Lecimy ☠️🪓🪓✌🏻

Zobacz także:

Nie będzie walki Najman kontra Murański! Znamy nowego rywala Jacka?

Wygląda na to, że Marcin Najman nie będzie rywalem Jacka Murańskiego w debiucie, który nastąpi dwudziestego dziewiątego stycznia w Arenie Gliwice. Będzie to walka wieczoru drugiej edycji Elite Fighters. Udało nam się ustalić kto w tej sytuacji może być zastępstwem.

The War 3: Michał ”Jaglak” Karmowski kontra Denis ”Bad Boy” Załęcki w walce na gołe pięści?

W najnowszym klipie promującym galę THE WAR 3 wystąpił słynny kulturysta Michał Karmowski. To kolejna po Medusie i Julii Kupiec popularna medialna postać wspierająca projekt Denisa Załęckiego. Czy “Jaglak” zdecyduje się walczyć na gołe pięści? To okaże się już wkrótce. Trzecia edycja THE WAR odbędzie się w piątek 26 listopada. Transmisja tylko w systemie PPV.