MMA PLFreak FightTo nie koniec absurdów! Kibice doczekali się pierwszej w historii walki par [WIDEO]

To nie koniec absurdów! Kibice doczekali się pierwszej w historii walki par [WIDEO]

Jak widać w Rosji zestawienia freak fightowe budzą bardzo duże zainteresowanie. Ostatnia gala Epic Fighting Championship na YouTubie ma już w tym momencie ponad milion wyświetleń. Konferencje przed galą również mają dużą oglądalność. Po raz pierwszy w historii doszło do starcia par.

freak

Do dziwacznych i szalonych zestawień dochodziło również w Polsce. Mowa o gali MMA VIP 3 w Częstochowie. Zobaczyliśmy wtedy dwie walki kobiety z mężczyzną. W tych starciach była zauważalna zdecydowana przewaga siły i warunków fizycznych. W mocnych słowach pojedynki na MMA VIP skomentował hiszpański portal ”AS” i ”Marca”. Pierwszy wymieniony dziennik nazwał takie zestawienia globalnym wstydem.

Na ostatniej czwartej edycji nie zabrakło problemów po ogłoszeniu bossa federacji. Była zmiana lokalizacji i daty. Ostatecznie w klatce MMA VIP zobaczyliśmy konfrontacje ”Mua Boya” z ”Polskim Kenem” – tu również nie brakowało kontrowersji.

Walka par!

Takiego zestawienia w historii freak fightów jeszcze nie było. Organizacja Epic Fighting Championship ma kolejne szalone pomysły. Tym razem w Rosji doszło do starcia par.

Sami zobaczcie jak to wyglądało:

Co jeszcze wymyślą organizatorzy Epic Fighting Championship? Strach pomyśleć!

Zobacz także:

Doszło do kolejnej kontrowersyjnej freakowej walki! Zakończyła się w żenujący sposób! Co wy na to?

To nie koniec! Organizacja Epic Fighting Championship ma za sobą kolejną freakową galę. W Rosji dochodzi do coraz, to bardziej szalonych freak fightów. Tak też było na ostatnim evencie, gdzie zobaczyliśmy starcie dwóch na jednego. Jeszcze tyle kilogramów w klatce nie było…

Laura Grzyb sugeruje, że z łatwością wygrałaby z Brodnicką i Kamiszką, “Cleo” odpowiada: Nie wybijaj się na moich plecach! Widzieliście?

Wczoraj obył się program Rundki z udziałem Ewy Brodnickiem i Kamili “Kamiszki” Wybrańczyk, które zmierzą się ze sobą na czerwcowej gali High League 3. Podczas programu poruszony został temat wpisu, jaki w mediach społecznościowych zamieściła pięściarka Laura Grzyb.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis