MMA PLBoksLaura Grzyb sugeruje, że z łatwością wygrałaby z Brodnicką i Kamiszką, “Cleo” odpowiada: Nie wybijaj się na moich plecach

Laura Grzyb sugeruje, że z łatwością wygrałaby z Brodnicką i Kamiszką, “Cleo” odpowiada: Nie wybijaj się na moich plecach

Wczoraj obył się program Rundki z udziałem Ewy Brodnickiem i Kamili “Kamiszki” Wybrańczyk, które zmierzą się ze sobą na czerwcowej gali High League 3. Podczas programu poruszony został temat wpisu, jaki w mediach społecznościowych zamieściła pięściarka Laura Grzyb.

Grzyb sugeruje, że z łatwością wygrałaby z Brodnicką

Grzyb na Twitterze zasugerowała, że wygrałaby ze zwyciężczynią starcia Brodnicka vs Wybrańczyk “ze związaną ręką”. O ten wpis, który publikujemy poniżej Ewę Brodnicką i Kamiszkę zapytał w łączeniu telefonicznym Arkadiusz Hnida z portalu MMA.PL

Laura Grzyb sugeruje, że z łatwością wygrałaby z Brodnicką i Kamiszką, “Cleo” odpowiada

Obie panie po przytoczeniu tych słów zachowały spokój. Zażartowały, że mogłyby wziąć Grzyb do “trójkąta”, a “Cleo” poszła dalej i przekazała swojej koleżance po fachu radę marketingową.

A ta rada to:

“Grzyb też się próbuje wybić. Sama pewnie chciałaby być w takiej walce freakowej, bo, kochana, ja wiem jak to tam wygląda w boksie, ale rób to dla chwały, ale nie wybijaj się na moich plecach. Ja się nie wybijałam na znanych innych plecach. Ona już wcześniej mnie atakowała, chciała ze mną walczyć. Ja sobie jakoś inną drogę wybrałam, że sama promowałam swoje nazwisko. Ja nigdy nie mówiłam, że chcę walczyć z Koszewską, Guzowską czy Rylik.” – stwierdziła Brodnicka.

Cały program Rundki z Cleo i Kamiszką do sprawdzenia poniżej:

Jak Wam się podobał ten odcinek? Komu będziecie kibicować w walce Brodnicka vs Kamiszka na High League 3?

Zobacz także:

Mateusz Kubiszyn chętny na pojedynek z Parke: Bardzo sportowa walka, top sportowy! Chcielibyście zobaczyć takie starcie?

Mateusz Kubiszyn przygotowuje się do debiutu w mieszanych sztukach walki. ”Don Diego” podczas High League 3 w Ergo Arenie ma do rozwiązania konflikt z Denisem Załęckim. Do ich wyczekiwanego zestawienia dojdzie już czwartego czerwca. Kubiszyn zapewnia, że w niedalekiej przyszłości jest chętny na starcie z Normanem Parke. Oczywiście nie w formule MMA.

Michał Oleksiejczuk poznał rywala na debiut w wadze średniej w UFC!

To już wszystko jasne! Michał Oleksiejczuk poznał rywala na swój debiut w wadze średniej UFC, który zaliczy 6 sierpnia w Stanach Zjednoczonych. Rywal Polaka to uznana marka na amerykańskim rynku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis